2021 Aralık Anneleri

Bizimki de gündüz öyle. Günüm onu uyutmaya çalışmakla geçiyor. Uyanıkken de sürekli kucakta geziyor. Oturmaya başlasalar da ellerine bisey verip oturtsak en azından oyalanacak biseyleri olur. Simdi sünnetli diye bacak arasından tutmaya da korkuyorum heryerim kaskatı oluyor gezdir gezdir 🙄
OY gecmis kuzuya:) Canım ya aynen otursalar hic olmazsa yemek yerken falan masanın üstüne koruz ya da mama sandalyesine😄benim de sirtim cok ağrıyor yattığım zaman insallah gecicidr

4. Ay gerçekten zor bebeklerin dış dünyaya ilgisi arttığı için reddetmeler oluyor boynuna bi kolye takarsan ilgisini çekeceği beslerken işe yarayabilir bi an önce atlatırsınız inşallah bu dönemi sabırlar diliyorum 🍀 bu arada ben de alabilir miyim pdf dosyasını seni yormazsam 🌸
Aynen bu ay cok farklı gerçekten hem uyumak istemiyor sürekli ayakta gezdirmek biri hem de emmek. Memeye yaklaşınca ve uyutmaya için ayağa alınca nasil agliyor gezerken iyi😅

Ayy bu akşam üstümüzden kamyon gibi geçti 😯
Genel olarak uysal bi bebek benim oğlum akşamları da güzelce yatar uyurdu valla
Bu akşam bişey oldu çocuğa yaptırdığımız gibi ağladı sürekli kasıyordu kendini bi gevşemedi vücudu kucakta sustu ama yine huzursuzdu.
Gözleri de uykudan kıpkırmızı oldu ama nedense çok direndi
Eşimle açtık her yerine baktık görünen bişey yok rahatsızlık verecek
Öyle amansız bir ağlaması da yoktu ağrısı var desek
En son eşimin kucağında uyudu az önce saç baş yolacaktım kendimi artık valla
Atak böyle bişey değildir heralde 😳
Böyle bişey biz geçen hafta böyleydik valla dışardan duyan şiddet uyguluyor sanar ağlamayı hiç susmuyor zar zor yorgunluktan küt bayılıyordu o kadar ağlamanın peşine 🥺

Bu akşam bişey oldu çocuğa yaptırdığımız gibi ağladı sürekli kasıyordu kendini bi gevşemedi vücudu kucakta sustu ama yine huzursuzdu.
Velkam işte o uykuya direnme tam olarak.

Bizim de 4 gün oldu bu şekildeyiz her uykusu geldiğinde canı acıyor gibi bağırıyor ne yapacağımızı şaşırıyoruz ne kadar sürer ki bu atak 😶 12 ve 19. Haftalarda atak görünüyor biz tam ortasındayız 15. Hafta

Böyle bişey biz geçen hafta böyleydik valla dışardan duyan şiddet uyguluyor sanar ağlamayı hiç susmuyor zar zor yorgunluktan küt bayılıyordu o kadar ağlamanın peşine 🥺

Velkam işte o uykuya direnme tam olarak.

Bizim de 4 gün oldu bu şekildeyiz her uykusu geldiğinde canı acıyor gibi bağırıyor ne yapacağımızı şaşırıyoruz ne kadar sürer ki bu atak 😶 12 ve 19. Haftalarda atak görünüyor biz tam ortasındayız 15. Hafta
Allaah bununla nasıl başa çıkacağız ben 1 günlük bişeydir diye kendimi avutuyordum🤣
Ay dün eşim de atak huysuzluğu diyip durdu boşuna kızdım adamcağıza böyle atak mı olur çocuğun canı acıyor görmüyor musun diye 😂😂
Allah yardımcımız olsun ne diyim çok korkuyorum 😂

Eşim dedi ki bu dönem ten teması istermiş bebişler o şekilde rahatlar güvende hissederlermiş
Düşününce gerçekten de yatırdığım an feryadı basıyordu bebeğim ben yatırınca bi yerine bişey oluyor sanmıştım sonra eşim kucağında pışpışlayınca uyuyabildi
Bu akşam da hiç yatırmadan kucakta uyutmayı deneriz
Refleksoloji masajı iyi geliyor dedi bi de tam olarak bilgim yok ayak masajı gibi bişey galiba vücudun belli bölümlerine etki eden
Ayarlayabilirsek spaya da götürmeyi düşünüyorum su da rahatlatır heralde 🙄

Eşim dedi ki bu dönem ten teması istermiş bebişler o şekilde rahatlar güvende hissederlermiş
Düşününce gerçekten de yatırdığım an feryadı basıyordu bebeğim ben yatırınca bi yerine bişey oluyor sanmıştım sonra eşim kucağında pışpışlayınca uyuyabildi
Refleksoloji masajı iyi geliyor dedi bi de tam olarak bilgim yok ayak masajı gibi bişey galiba vücudun belli bölümlerine etki eden
Spa da iyi gelir belki
Bnde mi götürsem yine napsam
Ama genelde uyku saati oluyor demi
Kucakta uyuyor koyduğun an başlıyor ağlamaya
Bn kucakta iyiden dalmasını bekliyorum yarım saat kucakta duruyor nerdeyse o arada kollar pert

Son düzenleme:
Benimkide yatırdığım an uyanıyor yatağına ya delircem🤦🏻‍♀️ kucakta sıkıntı yok uyuyo paşam ten teması istiyo gerçekten. Geceleri kucağımda uyuyorum resmen şu sırtım yatak görmüyor 🤣 spayı bende istiyorum ama havalar beni vazgeçiriyor

Kucağında uyusun yeter masaja carta curta gerek yok. Çok ağlayarak uyanıyo ama ben uyanırken hemen yakalayıp burdsyım diln eiyoeum sarılıuorum gülümseyerek tamamlıyo uyanmayı. Niye millet masaj yaosın coxuğun ayağina sen aç oksa daha faydalı

Kucağında uyusun yeter masaja carta curta gerek yok. Çok ağlayarak uyanıyo ama ben uyanırken hemen yakalayıp burdsyım diln eiyoeum sarılıuorum gülümseyerek tamamlıyo uyanmayı. Niye millet masaj yaosın coxuğun ayağina sen aç oksa daha faydalı
Kız biz yapcaz masajı zaten öğrenip başkasına yaptırır mıyım 😂

Spa da iyi gelir belki
Bnde mi götürsem yine napsam
Ama genelde uyku saati oluyor demi
Kucakta uyuyor koyduğun an başlıyor ağlamaya
Bn kucakta iyiden dalmasını bekliyorum yarım saat kucakta duruyor nerdeyse o arada kollar pert
Valla bakayım cumartesiye randevu bulursam götürürüm belki ya
Evet akşam uyku saatinde kriz çıktı gece bişeyi yoktu 23ten sabah 8e kadar 3 kez uyandı hepsinde emzirirken uyudu yatırdım direkt
Şimdi de iyi görünüyor ama akşam göreceğiz 😂
Benimkide yatırdığım an uyanıyor yatağına ya delircem🤦🏻‍♀️ kucakta sıkıntı yok uyuyo paşam ten teması istiyo gerçekten. Geceleri kucağımda uyuyorum resmen şu sırtım yatak görmüyor 🤣 spayı bende istiyorum ama havalar beni vazgeçiriyor
Havalar bugün ısınmaya başlıyor bakalım cumartesi götürürüm belki
Geçende de böyle bi dönemde götürmüştük bikaç gün rahatlamıştı valla

Valla bakayım cumartesiye randevu bulursam götürürüm belki ya
Evet akşam uyku saatinde kriz çıktı gece bişeyi yoktu 23ten sabah 8e kadar 3 kez uyandı hepsinde emzirirken uyudu yatırdım direkt
Şimdi de iyi görünüyor ama akşam göreceğiz 😂

Havalar bugün ısınmaya başlıyor bakalım cumartesi götürürüm belki
Geçende de böyle bi dönemde götürmüştük bikaç gün rahatlamıştı valla
Kötü haber 🤣gece uykusuna geçiş sıkıntılı oluyor 🤣

X