2021 Aralık Anneleri

Cok sevındım canım darısı bıze bızde döküntü yok ama mene almıyo kılo alımı yok kuruyemiş kakada kan yapıyo onu bukabıldım sadece
Ayy kuruyemişde mi kan yapıyor. Bizdede döküntü yok kan ve mukus var kakada. Birde gece hariç emdigi gibi kaka yapıyor her defasında. Belirtilerimiz bunlar. Yarın dr agidecezgiz

Bebeğim saat 22.00 de uyumayı alışkanlık haline getirdi, her akşam gece uykusuna 22.00 de giriyor. Bu kötü bişey mi? Büyüme hormonları 20.00-21.00 gibi salgılanıyor diye okumuştum sanki ama hafızam sallıyor da olabilir emin olamadım
Kim demiş onu ağzına terlikle vur
Bnm okuduğumda 00-04 arasıydı

Anaa sizin bebeler o kadar erkenden uyuyabiliyor mu? Maşallah diyeyim. Benim bebe en erken saat 4 ü görmeden uykuya dalmıyor ya. Şu anda da 4 e saat sayıyorum 😪 daha erken uyutmaya çalışıyorum ya kıyametler koparıyor ya da en fazla 10 dakika uyuyup uyanıyor. 1 saat 1 saat öne çekebilsem razıyım

giggles giggles soruları sordun mu ?😬 Söyle bakim 🥶
Epeeey geç oldu ama anlatayım hatırladığım kadarıyla 😂

Aç kalmasıyla ilgili 5 saate kadar aç kalır bi şeymolmaz dedi
Gece çiş yapmamasına normal dedi
Önemli olan çişinin açık renk olması dedi
Ay başka ne sormuştum 😂
Sünnet sordum artık yaptır dedi
Aşıları sordum rota ve bexero filan yaptır dedi
Rotayı yaptırdım bexeroyu 7. Ayda hiç aşı olmadığı bi ayda başlayacağım
Aynı anda aşı olmasından sıkıldım

Epeeey geç oldu ama anlatayım hatırladığım kadarıyla 😂

Aç kalmasıyla ilgili 5 saate kadar aç kalır bi şeymolmaz dedi
Gece çiş yapmamasına normal dedi
Önemli olan çişinin açık renk olması dedi
Ay başka ne sormuştum 😂
Sünnet sordum artık yaptır dedi
Aşıları sordum rota ve bexero filan yaptır dedi
Rotayı yaptırdım bexeroyu 7. Ayda hiç aşı olmadığı bi ayda başlayacağım
Aynı anda aşı olmasından sıkıldım
İyi bari sorun yoksa 😅

Bebeğim saat 22.00 de uyumayı alışkanlık haline getirdi, her akşam gece uykusuna 22.00 de giriyor. Bu kötü bişey mi? Büyüme hormonları 20.00-21.00 gibi salgılanıyor diye okumuştum sanki ama hafızam sallıyor da olabilir emin olamadım
Gece 23.00 ile 02.00 arası diye biliyorum ben benimki de 21.30 22.00 gece uyku saati 😊

Hepimiz yanlış okumuşuz 🤣

Eklentiler

• C3FFED3B-0A92-4E19-BB60-5E95B17E3625.png
    C3FFED3B-0A92-4E19-BB60-5E95B17E3625.png
    287,8 KB · Görüntüleme: 54
Anaa sizin bebeler o kadar erkenden uyuyabiliyor mu? Maşallah diyeyim. Benim bebe en erken saat 4 ü görmeden uykuya dalmıyor ya. Şu anda da 4 e saat sayıyorum 😪 daha erken uyutmaya çalışıyorum ya kıyametler koparıyor ya da en fazla 10 dakika uyuyup uyanıyor. 1 saat 1 saat öne çekebilsem razıyım
Karanlık be sessiz ortam olsa yine mi uyumuyor?

Bizim biraz düzeldi çok şükür. 3-4 ay civarı sık görülürmüş. Sık sık emzirmeye çalışmaktan da olurmuş. Ben daha az teklif etmeye başladım. Arada emiyor az az da olsa. İşe başladım, biberonu da kabul etmiyor. Yarın dr kontrolümüz var, bakalım kilo alabilmiş mi
Aynen sık teklif edince hic istemiyorlar biraz bırakmaz kendi haline napalim

Karın gürültüsü falan devam ama sanki bir tık azaldı mukus ta öyle cok fazlaydı simdi daha az gibi bir iki gündür insallah işe yarar tamamen duzelir. Ama tontis kilo almiyor pek :KK43: belki bu aydan sonra toparlanir
İnşallah canım tez vakitte
Dr gidince de net belli olur

X