2021 Aralık Anneleri

Bn normalde bile sıcağa gelemem yaz kış kısa kol
Şimdide soğuk üşür süt üşür 50 tane hurafe söylüyorlar
Evde sıcak soğuk olsa anlıcam da
hele o gün kv ev soğuk diyor dışrrdan gelmiş sırf çocuğu lahana gibi giydireyim diye
En son dr çok kat giydirmeyin isilik olur dedi dedim

Ayneb dr un isine karismasinlar

E ben boşa mı diyorum hepsi manyak bunların diye

Benim gözüm kan çanağı gece hiç uyumadim 4 buçukta uyudum sabah 6 da uyandırdı daha da uyumadı 1 saat önce uyudu gece emzireyim diye ne çekiyorum valla
Duzelsinler insallah ya dua edelm birde buyuk kizim tam caki oldu kiskanmamasi mumkun degil bu yaramazla ugrasip duruyorum ona da etkinlik falan yapmaya calisiyrm ama uslu bebe olsaydı daha cok vakit gecrrdk

Hadiya ne zor hiçbir şey yememesi
Çok zor cidden 3 saat önce 90 CC lik mamayı şırınga ile verdim daha o mamayı ağzından çıkarmak için neler yapmadi ki geceden bu saate dek 90 cclik mamayla duruyo hanfendi . Tek istediğim azıcık yemesine düşkün olsun kgsu olmasa da olur yeter ki yesin valla

Aynen beslensinler de hasta falan olmasinlar ben siringa jasik biberon denemstm agzini kapatmiyor hanfendi napalim birdaha denemiyorum ek gidayi sevecekler insallahh umudumuz

Erkek kardeşim yukarıda anlattığım erkek düşün 50 kg o kadar zayıf ki anlatamam içimizde zaten birtek o öyle diğer geriye kalanlar tosun gibi ben dahil

Aynen beslensinler de hasta falan olmasinlar ben siringa jasik biberon denemstm agzini kapatmiyor hanfendi napalim birdaha denemiyorum ek gidayi sevecekler insallahh umudumuz
Maşallah Rabbim arttırsın sen niye denemiyosun , demek ki sen emzirebiliyosun inan bak emsin varsın diyim tamam normal kg tek derdim emmesi çünkü etrafımda anne sütü almayan bebekler çok sık hastalandigini gördüm diğerleri zayıf dahi olsalar daha sagliklilar

Yok kiz oyle dusunme mama meme farketmez ilk kizim mamaydi bir fark yok valla. Ben alerjik diye kafama gire mama veremiyorum anne sutuyle deneme yaptim icemiyir gittigim cocuk dr undan memnun kalmadim ariyorum geri bile dönmüyorlar guya ozel kurumdu iyuzden 4 ay kontrolunden sonra devlete ordan da alerhi bölümü ne ins gidecegm alerjik mama verirler belki kasik mamasi baslatrlarsa ona katarm biberon almasa bile diye dusunuyrm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…