2021 Aralık Anneleri

Bn normalde bile sıcağa gelemem yaz kış kısa kol
Şimdide soğuk üşür süt üşür 50 tane hurafe 🤣 söylüyorlar
Evde sıcak soğuk olsa anlıcam da
hele o gün kv ev soğuk diyor dışrrdan gelmiş sırf çocuğu lahana gibi giydireyim diye
En son dr çok kat giydirmeyin isilik olur dedi dedim 🤣
Bizimkinib ev kombini böyle🤣 merve merve

Eklentiler

• IMG_20220319_143606.jpg
    IMG_20220319_143606.jpg
    303,3 KB · Görüntüleme: 63
Güzel beyyendim 🤣

23.5dan sonra benden alev cıkıyo 22.5 23.5 arası tutuyom yelek olayıni da yapmıyom çünkü uzun uyumuyo sırtı ısınacak kadar 😬
Normalde ben de 23de giydirmem de odalar arası ısı farkı çok, yattığı oda 24-25, odadan bi çıkıyoz sokağa çıkmış gibi diğer yerler ondan giydirdim mecburen. Sn tehlikelisi ısı farkı zaten

Oyyy masallah iyi buyumus cnm yine😍
Geçen elticigim diyo aaa bu pek buyumemis yüzü hala aynı cart curt 😂 kız zaten el kadar doğdu ve kolik. Ne uyku ne adam akıllı emme ne huzur. Bebek napsin garibim
Ayni kafadayiz 😂 Whiterose89 Whiterose89 Tatli Limon Tatli Limon annem diyo (ben işe başlayınca annem bakacak inşallah) sen üzülme ben ek gıda da onu tostombul edicem diyorum hadi inşallah
Benimkine genelde kayınvalidem bakicak diyo sen bi o kıvama gel göstercez sana 😁😁

Geçen elticigim diyo aaa bu pek buyumemis yüzü hala aynı cart curt 😂 kız zaten el kadar doğdu ve kolik. Ne uyku ne adam akıllı emme ne huzur. Bebek napsin garibim

Benimkine genelde kayınvalidem bakicak diyo sen bi o kıvama gel göstercez sana 😁😁
O eltini kar da bi yuvarlasana 🤣

23 5 normalde 23 23 arası oluyo 🤣
Ya ben evin derecesini çok önemsemiyorum. Sonuçta biz yataktan kalkınca sıcak yorgana alışınca bir üşüyoruz ya oda üşür diye düşünerek giydiriyorum bir süre sonra çıkartıyorum. Ama evin ısısı ideal bence

Eltisko cok biliyor😁

Helppp 😮‍💨 sabah güzel sağlıklı bi kahvaltıyla güne başlıyorum öğlen de fena değilim ama 4-5 ten sonra resmen doymuyorum aşırı tatlı yeme isteği, sürekli bişeyler yeme isteği ilk bebeğimde de aynı şey oldu bi borcam tatlıyı bıraksan yerim o kıvamdayım sizlerin oluyo mu böyle nasıl olacak bu açlık inmelerini nasıl durdurucam fikirlerinize ihtiyacım var 😢
Ya bende öyleyim. Canım hep tatlı çekiyor. Her gün de yiyorum tatlı duramıyorum 🙁

Benim kardeşimle yaşıt kuzenimin çocuğu vardı. Iste şu an 21 oldular. Hatırlıyorum annem günde 5 kez en az terliyo diye atlet ve üst değiştirirdi. Kuzenim bırakırdı terler üstünde kururdu. Bizimki hasta olur onun olmazdı valla.

Benim kardeşimle yaşıt kuzenimin çocuğu vardı. Iste şu an 21 oldular. Hatırlıyorum annem günde 5 kez en az terliyo diye atlet ve üst değiştirirdi. Kuzenim bırakırdı terler üstünde kururdu. Bizimki hasta olur onun olmazdı valla.
Aynı bnm oğlan bn değiştirmesem havlu koyardım millet gülerdi bide kocaman çocuğa havlu mu koyuyon diye ee terliyor kuruyunca hasta oluyor

X