2021 Aralık Anneleri

Yemek saatlerini nasıl yapıyorsun?Ben daha 3 den beri bisey yiyemedim krizdeyiz yine Su kolik bitseydi elektrik süpürgesi sesi ile yeni sakinlestirdim
Bebek arabasında yanımda öyle yapıyorum öyle yiyoruz bize bakıyor
Yada eşim varsa o gezdiriyor

Iyi gelcek insallah cnm 1aya kdr duzelme olurmus. Coklu besindenmi supheleniliyir. Bizim de degsklk yok gibi 1 hafta 10 gun daha ypim bklm
Evet canım ben süt ürünleri yaptığım için çoklu gıdadan şüphelendiler, belki de yoktur düz meme reddidir dedi doktor ama denemek için yapıyorum mecburen. Ben elimden geleni yapayım da emmezse emmez, vicdanım rahat olur.

Kızlar selammm hiç sevmediğim bir konu ama eşim beni gıcık ettiği için soruyorum 3 ay 2 günlüğüz kilomuz 7.600 kg ilk 2 ay meme artı mama beslendik sütüm az geldiği için. 45 günlükken kontrole gittiğimizde 1700 kg almıştı sadece şu an sadece mamadan devam ediyoruz doktorda kilosuyla ilgili bir şey dmedi günde 5 kez 150 cc mama veriyorum gündüz 1-2 30 cc bırakıyor yemiyor yani çokta iştahlı değil . Eşim tutturmuş obez olcak çok kilolu değil mi arkadaşlarımın bebekleri 6 aylık daha yeni 7 kg diyorum doğum kilosu azdır belki anne sütüyle besleniyodur bizim bebek 3490 doğdu ama anlatamıyorum napim yani mama mı az verim aç mı kalsın sizce çok mu fazla ya beynimi yedi

Slm benim bebe 3 ay 16 günlük 3 aylık kontrol de 6 kg 63 cm idi normal dediler ama ben zayıf olarak algılıyorum, keşke benimki kglu olsa bosverin takmayın

Buarada benim bebe de 1. Ay kontrolde 1600 kg almıştı sonradan durdu alımı 3200 doğdu 4800 idi 1.ay şimdi 3.5 aylık 6 kg

Benimki fazla o zaman napsam acaba 120 cc mamayla mı devam etsem obez olmasından korkuyorum kafasını kaldıramıcak sonra
Hepimi ayrı bir dertten muzdarip ben memeyi tutturamiyorum ağzına asla gündüzleri almıyor ,meme reddi var ve tavan şuan da . Geceleri baygın uykuya geçmesini bekliyorum ki 5 dk emzireyim ,mama deseniz mamayida sevmiyor zar zor kaşıkla 90 + 90 CC ,2 kere gündüz veriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…