2021 Aralık Anneleri

Kek tarüfi atmıştım ben ondan yapsana fena olmadı yedim ben. Yumurtasız oluyorsa tek sütsüz daha da güzel olur, portakal suyuyla yapmıştı bir kez keki katı diyetten önce yumurta yerken
Ben sulu zebra kek yaptm cok guzel senin tarifin nerde bakim😍senin kati diyet ne kdr surcek bebis rahatladimi

Youtube sütsüz yumurtasız kek yaz, karı koca yapan bir video var. Diyet devam ne zaman bitecek bilmiyorum, bebemde de öyle bariz bir değişiklik yok gülüm. Bakalım hele 21 gün olsun
Iyi gelcek insallah cnm 1aya kdr duzelme olurmus. Coklu besindenmi supheleniliyir. Bizim de degsklk yok gibi 1 hafta 10 gun daha ypim bklm

Olabilir diyetten de kalitesi düştüyse 🥺
İnşallah çabucak iyileşir 😢 toparlar annesi bizde covidde kilo kaybettik toparladık çok şükür
Sağol tatlım bugün daha iyi ateşi felan çıkmadı,emmesi de bana göre normal diyetisyen hurmayı günde sadece iki tane ye demişti ama ben iki gündür epeyce yedim sütum arttı bayağı goguslerim dolu dolu oldu umarım Kilo alımı olur olmazsa da canı sağolsun deyip takviye vericez napalım 😐😒😕😔
Canim ya cok gecmis olsun kilosu duzelir hastaligi geçsin de.
Geçmiş olsun canım 😕 inşallah hastalığı atlatasin kg su da artar sende stres yapmamaya çalış
Geçmisler olsun.
Sağolun kızlar 💕
Ayy bebeyle uğraşmaktan 3 aydır burayı unutmuşum şaka gibi rastgele gördüm aa dedim ben üyeydim buraya 🤦🏻‍♀️🤣
Profilindeki resmi kendi çocuklarıma benzettim benimde 6 yaşına girecek kızım maşallah pek güzel foto 😍
Dr dan geldik
-Anlattım meme reddi varmış biliyorduk zaten 😢 loş ve sessiz ortamda uzanarak emzirmeye çalış dedi
Bu zamanda olurmuş ama eğer ki devam ederse bi idrar tahlili yapmalıyız dedi 4. Ay kontrolüne kadar takip etcem
-Mukuslu kaka 1-2 kere olduysa bişi olmaz yediklerinden kaynaklı olabilir devamlı olursa bakılması gerekirmiş. Bebe az emince anne adet olurmuş
-Anne adet olunca sütün tadı değişmezmiş hijyen olarak duş vs olmazsa annenin kokusu kötü olur emmezmiş parfüm değiştirincede soğan sarımsak yiyince de kokusu olurmuş sütte kokulu şeylere dikkat edilmeliymiş
- hamile ve emziren anneler kesinlikle kullanmamalı dedi @yorgunnn_anne
- tulay283300 tulay283300 ishali sütten bulaşmaz ama temastan bulaşırmış.
- kendi oturmak isterse kucağında oturt başka türlü kesinlikle oturtma dedi 5. Ay da destekli 6. Ayda desteksiz otururmuş
Niye emmez bu bidiklar yaaa 🤔taptaze süt işte likir likir iç yani dimi
İshal bizde yoktu kuzu başkası yazmıştı sanki
Benimki emiyor az mı çok mu anlayamadım ki adet oldum ama hemde ikinci ayında 😱
Kızlar rota asisi yaptırıp bebesinde yan etki gören var mı? Biz bugün yaptırdık bizi neler bekliyor ebe hiçbir yan etkisi olmaz dedi ama 🤷‍♀️
Bizde yan etki olmadı ama Dr bir hafta kadar ishal olabilir demişti

Sağol tatlım bugün daha iyi ateşi felan çıkmadı,emmesi de bana göre normal diyetisyen hurmayı günde sadece iki tane ye demişti ama ben iki gündür epeyce yedim sütum arttı bayağı goguslerim dolu dolu oldu umarım Kilo alımı olur olmazsa da canı sağolsun deyip takviye vericez napalım 😐😒😕😔

Sağolun kızlar 💕

Profilindeki resmi kendi çocuklarıma benzettim benimde 6 yaşına girecek kızım maşallah pek güzel foto 😍

Niye emmez bu bidiklar yaaa 🤔taptaze süt işte likir likir iç yani dimi
İshal bizde yoktu kuzu başkası yazmıştı sanki
Benimki emiyor az mı çok mu anlayamadım ki adet oldum ama hemde ikinci ayında 😱

Bizde yan etki olmadı ama Dr bir hafta kadar ishal olabilir demişti
Karıştırdım o zmn bana dr kilo alımı kötü olurda diyeti bırakıyorsun dedi
Yulaf ye oda süt yapıyor
Bu dönende red olurmuş 🥺

Dr dan geldik
-Anlattım meme reddi varmış biliyorduk zaten 😢 loş ve sessiz ortamda uzanarak emzirmeye çalış dedi
Bu zamanda olurmuş ama eğer ki devam ederse bi idrar tahlili yapmalıyız dedi 4. Ay kontrolüne kadar takip etcem
-Mukuslu kaka 1-2 kere olduysa bişi olmaz yediklerinden kaynaklı olabilir devamlı olursa bakılması gerekirmiş. Bebe az emince anne adet olurmuş
-Anne adet olunca sütün tadı değişmezmiş hijyen olarak duş vs olmazsa annenin kokusu kötü olur emmezmiş parfüm değiştirincede soğan sarımsak yiyince de kokusu olurmuş sütte kokulu şeylere dikkat edilmeliymiş
- hamile ve emziren anneler kesinlikle kullanmamalı dedi @yorgunnn_anne
- tulay283300 tulay283300 ishali sütten bulaşmaz ama temastan bulaşırmış.
- kendi oturmak isterse kucağında oturt başka türlü kesinlikle oturtma dedi 5. Ay da destekli 6. Ayda desteksiz otururmuş
cennetciim051215 cennetciim051215 seni etiket yapacağıma Tülay’ı yapmışım 🙈

Son düzenleme:
X