2021 Aralık Anneleri

Bnmki pergel gibi dönüyor yön değişiyor 🤣🤣 yüz üstü zaten kıyamet kopuyor
Bizimki de aynı öyle ya yan yan dönüyor kendi etrafında bide kıvrılıyor göbeğini yukari verip. Yüzüstü olay bizde de 🙄
Aynen bebeğim tek memeyi emiyor diyelim 5 dakika emip birakti 1 saat sonra tekrar emmek istiyor yine aynı memeyi veriyorum.Sutun renginden anlarsın zaten yagli kısmı köyü beyaz oluyor.Tamamen boşalttığinda diğerine geçiyorum.Diger memeye bazen 4 saatte sıra geliyor.Ama benim bebeğim sık emiyor.Memeyi rahatlama aracı olarak kullanıyor.🤣
Birebir aynı şekilde bizimki de ve emzirme yöntemim de aynı seninle. Bu şekilde bir düzen oluştu gibi. Geceden sabaha da hep sol göğsümü emiyor yatarak emdiği için. Uyanacak diye yerini de degistirmiyorum 🤪🤣

Dr dan geldik
-Anlattım meme reddi varmış biliyorduk zaten 😢 loş ve sessiz ortamda uzanarak emzirmeye çalış dedi
Bu zamanda olurmuş ama eğer ki devam ederse bi idrar tahlili yapmalıyız dedi 4. Ay kontrolüne kadar takip etcem
-Mukuslu kaka 1-2 kere olduysa bişi olmaz yediklerinden kaynaklı olabilir devamlı olursa bakılması gerekirmiş. Bebe az emince anne adet olurmuş
-Anne adet olunca sütün tadı değişmezmiş hijyen olarak duş vs olmazsa annenin kokusu kötü olur emmezmiş parfüm değiştirincede soğan sarımsak yiyince de kokusu olurmuş sütte kokulu şeylere dikkat edilmeliymiş
- hamile ve emziren anneler kesinlikle kullanmamalı dedi Y yorgunnn_anne
- @tulay283300 ishali sütten bulaşmaz ama temastan bulaşırmış.
- kendi oturmak isterse kucağında oturt başka türlü kesinlikle oturtma dedi 5. Ay da destekli 6. Ayda desteksiz otururmuş
Ay o yazanlar doğru değil demekki o zaman 🙄 Neyse birine vereyim de bari nasiplensin. Sağol canım sorduğun için 🥰

Dr dan geldik
-Anlattım meme reddi varmış biliyorduk zaten 😢 loş ve sessiz ortamda uzanarak emzirmeye çalış dedi
Bu zamanda olurmuş ama eğer ki devam ederse bi idrar tahlili yapmalıyız dedi 4. Ay kontrolüne kadar takip etcem
-Mukuslu kaka 1-2 kere olduysa bişi olmaz yediklerinden kaynaklı olabilir devamlı olursa bakılması gerekirmiş. Bebe az emince anne adet olurmuş
-Anne adet olunca sütün tadı değişmezmiş hijyen olarak duş vs olmazsa annenin kokusu kötü olur emmezmiş parfüm değiştirincede soğan sarımsak yiyince de kokusu olurmuş sütte kokulu şeylere dikkat edilmeliymiş
- hamile ve emziren anneler kesinlikle kullanmamalı dedi Y yorgunnn_anne
- @tulay283300 ishali sütten bulaşmaz ama temastan bulaşırmış.
- kendi oturmak isterse kucağında oturt başka türlü kesinlikle oturtma dedi 5. Ay da destekli 6. Ayda desteksiz otururmuş
Adet oldum 5 gün oldu devam 😞 meme reddinden ötürü demek ki

Coconut hindistan cevizi sutuyle hangi tatliyi yapabilirim aldim ama tarif pek bulamadm😄bilen varmi
Ben bir kez muhallebi denedim iğrenç oldu 😂şu an bitkisel süt de yasak zaten
Temiz hava ve arkadaş sohbeti yoksunluğu atağı🤣
Bunu istanbula taşındığımdan beri yani 2 senedir nerdeyse yaşıyorum 🥲
+ bnde aynı atak haftasındayım
Birde 9 gündür tatlı namına bişey yemedim 🤣 o da sayılır mı 🥶🥶
Kız ben 15 gündür ekmek dışında yemedim o sayılır ko esas 😂😂
Atarsam beni döversiniz belki 😂 Bi tanesinde gözüm kalmıştı ya onu almıştım tım 600 tl ama yıllarca kullanacağıma yemin edebilirim🤣
Ben de unigo istiyorum ama çok pahalı 2. Ellere bakıcam temiz bulursam
Relactaz damla hic denedinmi ya da gazli bebek annelerinden deneyen varmi?karin gurultusuna iyi gelirmi hic denemedm ondan merak ediyrm
Gurultuya iyi geliyor canım al zaten ilaç değil enzim bu, vitamin gibi düşün. Denemekten zarar gelmez

Gurultuya iyi geliyor canım al zaten ilaç değil enzim bu, vitamin gibi düşün. Denemekten zarar gelmez
Hee ya onlar çok pahalı 🥺 ne var az uygun yapsalar herkes alsa
Gerek yok ona uygunlardan al
Anam bn alsam daha çocukta yok siz yine 2. Ye kullanırsınız 🤣🤣

Kızlar rota asisi yaptırıp bebesinde yan etki gören var mı? Biz bugün yaptırdık bizi neler bekliyor ebe hiçbir yan etkisi olmaz dedi ama 🤷‍♀️

Hee ya onlar çok pahalı 🥺 ne var az uygun yapsalar herkes alsa
Gerek yok ona uygunlardan al
Anam bn alsam daha çocukta yok siz yine 2. Ye kullanırsınız 🤣🤣
Yok kız ne 2. si biz sezonu kapattık darısı olmayanların başına 😂😂 yok zaten o kadar pahalı alamam letgodan filan bakıyorum bazen yeni gibi satan oluyor öyle şeyleri

Ben de cikolatali puding yapim dedim igrenc oldu baskalarina kakalamaya calistim😂

Aynen bebeğim tek memeyi emiyor diyelim 5 dakika emip birakti 1 saat sonra tekrar emmek istiyor yine aynı memeyi veriyorum.Sutun renginden anlarsın zaten yagli kısmı köyü beyaz oluyor.Tamamen boşalttığinda diğerine geçiyorum.Diger memeye bazen 4 saatte sıra geliyor.Ama benim bebeğim sık emiyor.Memeyi rahatlama aracı olarak kullanıyor.🤣
Evet ilk gelen sut seffafa yakin sonra beyaza donuyor gercekten🙈
Kızlar rota asisi yaptırıp bebesinde yan etki gören var mı? Biz bugün yaptırdık bizi neler bekliyor ebe hiçbir yan etkisi olmaz dedi ama 🤷‍♀️
Ishal falan dediler ama bizimkinde ishal olmadi cok sukur. Sadece karni garik gurul ottu muhtemelen gaz yapti, gazini da kendi cikardi normal zaman gibi. Sadece biraz huzursuzdu belki karni agrimis olabilir diye dusunduk. Onun disinda bisey yoktu

X