2021 Aralık Anneleri

Güle güle kullansın paşa 😍
Evet bu da güzel
Ben parka çimene şuan ki oyun halısını indiririm iş görür 😂oyuncaklar çıktığı zaman. Küçük ama iş görüyor 😬

Bizim bu tarafta kar başladı baya yağıyor kızımı inşallah bu sefer kara çıkarırım 😍 tartı günüm ve bn nasıl gitçem 🤣🤣
Bizim burda saçma sapan yağıyor ya tutarsa ben de çıkarırım
15 marttan sonra havalar güzelleşecek finl fink gezeriz diyen iki polyanna vardı burda hatırladın mı 🤣🤣🤣🤣

Yaa evet ama bunun içinde ne kadar kalabilir bebeler bilemem 🤣
Ya da bu oyun matlarının etrafına çitlerden alınabilir
Salon onların oldu zaten biz çıkalım geçmiş olsun 😂😂
Sorma dün arkadaşım geldi
Sehpaları kaldırırsın tv önüne set çekersin diyor biz kalkıp gitçez 🤣
Avmlerde ki oyun havuzları hele çocuklar bayılıyor 🤣🤣

Bizim burda saçma sapan yağıyor ya tutarsa ben de çıkarırım
15 marttan sonra havalar güzelleşecek finl fink gezeriz diyen iki polyanna vardı burda hatırladın mı 🤣🤣🤣🤣
Tuttu bile 🤣

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    150,5 KB · Görüntüleme: 24
Benim ilk gündem beri hep akıyordu ped kullanmak zorunda kalıyordum ama 3.aydan beri terbiyelendiler😂 sanırım bende süt horöonu fazla çalışıyor o yüzden böyle sertleşiyor 🙄

Tamam o zaman bu geceden itibaren 5 dk sağıyorum bakalım memede kalam sütler başının çaresine bakabilecek mi😂

Gece 5.saatten itibaren semsert oluyo mesela benimkiler, onların sızısına uyanıyorum da besliyorum bebişi. Bence benim süt hormonumda bi probleö var o zaman ya😒
Sagdikca sut cogalirmis senin baya uyarilmis artik fazla uretiyor yavas yavas azaltabilirsen mastit olmazsn sagdigin sureyi belki azaltrsn

Prebiyotik kullanıyordum bıraktım . Sanki daha çok ikiniyodu onlarda . Doğru mu yaptım bilmiyorum ama 😬😬 kakasi nasıl peki eskiye göre hafif katı değil mi ?

Bizimki doğduğundan beri atakta. O yüzden hiç hesaplamana gerek yok canım😄

Benim tek eksik meme reddi . Onu da arada yapıyor da ben oralı olmuyorum pek. Mecbur içecek o sütü yoksa kendi bilir o aç kalcak 😄😄

Alerji doktorundan sonra emzirme danışmanı bana artık bebek üç aylık iki saatte bir emzirme sana da eziyet olur arayı aç hem daha rahat emer demişti . Ama benim kolik olduğu için mantıklı geldi. Senin bebe iki saatte bir emdiginde bosaltabiliyor mu ? Benimki yarım yamalak emiyo sık emince. Aza kanaat ediyor hep kızçem
3 4 saatte anca acikiyrlar evet tabi duzgun emerse

Kızlar iyi akşamlar. Bebegim yaklaşık bir aydır filan mukuslu kaka yapıyordu. Emdiği an hatta emerken kaka yapıyor genelde. Bn normaldir diye bugüne kadar sorun etmemiştim. Ama bugün kakada kan gördüm. Henüz dr a gitmedik. Var mı başına böyle bişey gelen. Alerji belirtileriyle aynı yazıyor nette.
Muhtemelen sut alerjisi dr a muayene olun sut diyeti verebilir

Bebisin bugünkü kaka da mukus miktari azdi bir de bez emmis su gibi ishal gibiydi yani parcacik ta yoktu anne sutu alan bebelerin kakasi nasil oluyor sizinkiler boyle bez emcek kadar sulu oluyormu?

Dr da ısrarla bırak alışsın diyor
Yapmadığım şebeklik kalmadı 🤣 ama tık yok
Benimki resmen emekler gibi gidiyor kurbağa gibi görmen lazım ama bizim bebeklerde reflu varya o yuzden karin üstü duramiyorlar bence yüzüstü koyduğumda sürekli bakmam lazım çünkü direk kusuyor kusmuugunda boğulacak diye korkuyorum.Benim oğlum zaten kusmaktan nefret ediyor.😊

Benimki resmen emekler gibi gidiyor kurbağa gibi görmen lazım ama bizim bebeklerde reflu varya o yuzden karin üstü duramiyorlar bence yüzüstü koyduğumda sürekli bakmam lazım çünkü direk kusuyor kusmuugunda boğulacak diye korkuyorum.Benim oğlum zaten kusmaktan nefret ediyor.😊
😍 koyunca bnmki çabalıyor da olmuyor 🤣
Olabilir bak reflüden h bunu düşünmedim

Aman ne derse desin ben eskilerin dediklerine daha çok inanıyorum 😂
Annemin büyükleri ne zaman isterse bebeği emzir derlermiş çocuk yarım saatte bir istemiyor ki sonuçta meme isterse dur oğlum saatin dolmadı mı diyeceğiz 😄
Bize yazık da ona yazık değil mi hiç kıyamam sorry 🤣
Orası öyle de bebek de kolik olunca zırt pırt emziremiyorum yoksa çok isterdim ikisini de kana kana içsin de ama yok tırt 😄versem de almıyor sipam
3 4 saatte anca acikiyrlar evet tabi duzgun emerse
5 dk en fazla benim kız. O da bı kısmını da kusuyo

Arayı açtım ama yine uzun bir emdigini söyleyemem. Üç saatte bir deniyorum şimdi. Zorla 5 dk. Ama sütüm tazyikli biraz
Benim de biraz tazyikli ya uzun ara verince daha bogazina kacmiyir ama rahatsz oluyir ayakta nerdeyse dik gibi kucagima alip yuruye yuruye emzirrisem daha iyi emeblyr

X