2021 Aralık Anneleri

Bizim burda saçma sapan yağıyor ya tutarsa ben de çıkarırım
15 marttan sonra havalar güzelleşecek finl fink gezeriz diyen iki polyanna vardı burda hatırladın mı

Yaa evet ama bunun içinde ne kadar kalabilir bebeler bilemem
Ya da bu oyun matlarının etrafına çitlerden alınabilir
Salon onların oldu zaten biz çıkalım geçmiş olsun
Sorma dün arkadaşım geldi
Sehpaları kaldırırsın tv önüne set çekersin diyor biz kalkıp gitçez
Avmlerde ki oyun havuzları hele çocuklar bayılıyor

Bizim burda saçma sapan yağıyor ya tutarsa ben de çıkarırım
15 marttan sonra havalar güzelleşecek finl fink gezeriz diyen iki polyanna vardı burda hatırladın mı
Tuttu bile

Eklentiler

• image.jpg
    150,5 KB · Görüntüleme: 24
Sagdikca sut cogalirmis senin baya uyarilmis artik fazla uretiyor yavas yavas azaltabilirsen mastit olmazsn sagdigin sureyi belki azaltrsn

3 4 saatte anca acikiyrlar evet tabi duzgun emerse

Muhtemelen sut alerjisi dr a muayene olun sut diyeti verebilir

Bebisin bugünkü kaka da mukus miktari azdi bir de bez emmis su gibi ishal gibiydi yani parcacik ta yoktu anne sutu alan bebelerin kakasi nasil oluyor sizinkiler boyle bez emcek kadar sulu oluyormu?

Dr da ısrarla bırak alışsın diyor
Yapmadığım şebeklik kalmadı ama tık yok
Benimki resmen emekler gibi gidiyor kurbağa gibi görmen lazım ama bizim bebeklerde reflu varya o yuzden karin üstü duramiyorlar bence yüzüstü koyduğumda sürekli bakmam lazım çünkü direk kusuyor kusmuugunda boğulacak diye korkuyorum.Benim oğlum zaten kusmaktan nefret ediyor.

koyunca bnmki çabalıyor da olmuyor
Olabilir bak reflüden h bunu düşünmedim

Orası öyle de bebek de kolik olunca zırt pırt emziremiyorum yoksa çok isterdim ikisini de kana kana içsin de ama yok tırt versem de almıyor sipam
3 4 saatte anca acikiyrlar evet tabi duzgun emerse
5 dk en fazla benim kız. O da bı kısmını da kusuyo

Arayı açtım ama yine uzun bir emdigini söyleyemem. Üç saatte bir deniyorum şimdi. Zorla 5 dk. Ama sütüm tazyikli biraz
Benim de biraz tazyikli ya uzun ara verince daha bogazina kacmiyir ama rahatsz oluyir ayakta nerdeyse dik gibi kucagima alip yuruye yuruye emzirrisem daha iyi emeblyr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…