2021 Aralık Anneleri

Peki şunu merak ettim elbet memeyi bırakacaklar, bıraktırırken de memeler boşalmıyor sonuçta. O zaman da sertleşmiyor mı yine mastit olmuyor mu
Valla onu bilmiyorum ya bnm oğlan 5.5 aylıkken kendi emmedi Bıraktı o ara emmeyince bnm memeler balon gibiydi dr gitmiştim iğne vermişti o zmn bana mastit de demedi enfeksiyon kapmış dedi memen ne fenaydı
Mastit’ten hatıra koltuk altımda yağ bezesi bile var

Merhaba, konuma bakip akil verebilir misiniz lutfen

Enfeksiyon olunca mastit oluyormuş
Ay ne fenaydı ya benim de koltuk altıma kadar gelmişti bezeler ama enfeksiyon durumu olmadığı için mastit değil demişlerdi
Nasıl mastit olmaz o görüntü ya hala bazen çektiğim fotoya bakıp halime şükrederim

Çok fenaydı bnm halim içler acısıydı kaç iğne olmultum
Bunda korkudan baktım mastit olacak yine o göğsüm iki gün onu verdim de anca boşandı masajlar tonla inşallah kimse olmasın

Senin bebe dönmeye başladı mı? bnm tembel kızda tık yok

Yok be dolmadan değil ilk 15 gün dilan pompa kullandım emzirmeyle boşalıyo yani sadece

Doğru hiç bu açıdan düşünmemiştimteşekkür ederim
Allah razı olsun

Valla kadina dedim iki saatte bir emiyor . Beni dövecekti Benim kız üstten bı çıkarınca hayatta almıyor . Zaten bı kısmını da öyle çıkarıyor. Tuhaf bı bebe benimki.
Diğerini vermeye çalışıyorum diliyle oynamalar itmeler. Her gün bişey öğreniyolar

Aman ne derse desin ben eskilerin dediklerine daha çok inanıyorum
Annemin büyükleri ne zaman isterse bebeği emzir derlermiş çocuk yarım saatte bir istemiyor ki sonuçta meme isterse dur oğlum saatin dolmadı mı diyeceğiz
Bize yazık da ona yazık değil mi hiç kıyamam sorry

Hahahah yeriim
Ben benimkini koltukta koyuyordum mızıldanıyordu kocaman bi oyun halısı aldım ortada duruyor onda yapıyor ne alakaysa Bi de biraz sıkılınca yuvarlıyorum hahaha
wuuuu kocaman mı bn de şu büyük oyun matları varya onlara bakıyorum yazın odasına atarım yerde vakit geçiririz
Link atsana
Yuvarlamadık bnde yapıyorum onu seviyor tembel işi ya

wuuuu kocaman mı bn de şu büyük oyun matları varya onlara bakıyorum yazın odasına atarım yerde vakit geçiririz
Link atsana
Yuvarlamadık bnde yapıyorum onu seviyor tembel işi ya
Atarsam beni döversiniz belki Bi tanesinde gözüm kalmıştı ya onu almıştım tım 600 tl ama yıllarca kullanacağıma yemin edebilirim

Atarsam beni döversiniz belki Bi tanesinde gözüm kalmıştı ya onu almıştım tım 600 tl ama yıllarca kullanacağıma yemin edebilirim
Bn dövmem
Bnde bunlara bakıyorum bakalım eşim bi kaç tanıdığı var ordan getirtirse ne iyi olur

Aslında ben de bunlara bakıyordum önce sonra karşıma o yumuşaklar çıktı daha mantıklı geldi hem sıcak oluyor yorgan gibi üstünde yatıyor yuvarlanıyor.
Bizim yazın eşimle en sevdiğimiz şey sandalye masamızı çimlere atıp oturmak bunu da oraya atarız bebişkoyla üstünde yatar yuvarlanırız
Makinaya atılıyor yıkanıyor bozulmuyor kalın kaliteli bişey
Bu köpüklüyü de biraz daha sonra sakıncalı lekeli şeylerle oynadığı zaman alabilirim

Güle güle kullansın paşa
Evet bu da güzel
Ben parka çimene şuan ki oyun halısını indiririm iş görür oyuncaklar çıktığı zaman. Küçük ama iş görüyor

Bizim bu tarafta kar başladı baya yağıyor kızımı inşallah bu sefer kara çıkarırım tartı günüm ve bn nasıl gitçem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…