2021 Aralık Anneleri

Ben konu açtım.

Benim eşim çocuk doktoru o ne verirse işte 😂 Antibiyotik değil sonuçta basit bi göz damlası çocuğu çok hırpalamaya gerek yok bence çünkü bizde de daha önce yine olmuştu damla kullanmadan sadece silerek geçmedi
Evet silerek geçmiyor asla verse ne olcak sanki damla çocuğa eziyet göz doktoruna götürsem verir mi acaba damla

Bizimki vermediği için 🤦‍♀️ Devlete götürsem yazar mı acaba damla
Direkt eczaneden kendin bile alabilirsin
Devlette doktor da yazar için rahat etsin diye doktor görüşü alıp ona da yazdırabilirsin
Sürekli yaşadığın bişey değilse damlalar geçirir
Bir de sürekli çapaklanma durumu oluyormuş eğer doğduğundan beri öyleyse ona farklı yaklaşıyorlarmış gözyaşı kanallarında darlık olabilir ona masajlı tedavi öneriyorlarmış

Bizimki vermediği için 🤦‍♀️ Devlete götürsem yazar mı acaba damla
Benim oğlumun 1 haftalıkken olmuştu, aile hekimi fucithalmic vermişti canım. Damla ile krem arası bir kıvama sahip. Günde iki kez damlatın demişti, biz ekstra olarak çayın demiyle de sildik. Birkaç gün içinde geçti. Aile hekimliğine de gidebilirsin yani

Direkt eczaneden kendin bile alabilirsin
Devlette doktor da yazar için rahat etsin diye doktor görüşü alıp ona da yazdırabilirsin
Sürekli yaşadığın bişey değilse damlalar geçirir
Bir de sürekli çapaklanma durumu oluyormuş eğer doğduğundan beri öyleyse ona farklı yaklaşıyorlarmış gözyaşı kanallarında darlık olabilir ona masajlı tedavi öneriyorlarmış
İlk doğduğunda yoktu 3 haftadan sonra başladı olmadı ecz alayım bari

X