2021 Aralık Anneleri

Valla sanırım gece sürekli emzirmem ve biberonu bırakmamla oldu gibi korkuyorum yüreğim ağzımda ancak sancilaniyo yine memede ve memeyi bırakıyor o anda , yeter ki emsin de süt arttırıcı şuan elimde sadece humana var başka bişey yok bestlak vardı bitti galacto mu alsam acaba ? Meme reddi cidden zor ama yaşıyorsan gece uykuda 2 saatte 1 emzir ben ilk günler 1 saate 1emzirdim depolar bitti 😂
Aktardan kuru beyaz dut al. 1 su bardağına 1 kaşık koyup 10 dk kaynat iç süt yapıyor. Aynı zamanda hurma, kuru incir, badem, dere otu, tahin helvası-pekmez. Kayısı hoşafı. Bol su iç. Bestlak işe yaradı mı?

Benim kv de sürekli sütün yaramıyor der durur, oğlumda da aynıydı bunda da, gecen gördü aa küçücük duruyor, çocuk bi büyüyüvermedi, yok bacakları çöp gibi yok elleri kibrit gibi patladım en sonunda ne bekliyorsun 2 aylık çocuk 10 kilo mu olacaktı dedim. Ben zaten riskli bi hamilelik geçirdim nelerle uğraştım tek derdim kilo olsun şimdi dedim, tabi surat surat hemen hastalandı fenaliklar geçirdi çarpıntısı tuttu içi kalktı falan, daha hala sütü yaramıyor diyo ama susup oturayım da demez, he dedim en son Light benimki
Bu kaynanaların dili kopsun ya cidden yeter artık 😡

Aynen Medine hurması ama kuru incir daha çok artırıyor. Bol bol su iç sürekli. Bebe emdikçe artar zaten canım.
Öyle yaparım canım sağol ,bugün 6 gün sonra ilkkez aşırı gazlandi katıla katıla ağladı durdu daha yapmadığımız kalmadı 😞 oysaki düzelmiş sanmıştım meme de emmedi ağlamaktan halbuki aç biliyorum en son 4 te emzirmistim

Aktardan kuru beyaz dut al. 1 su bardağına 1 kaşık koyup 10 dk kaynat iç süt yapıyor. Aynı zamanda hurma, kuru incir, badem, dere otu, tahin helvası-pekmez. Kayısı hoşafı. Bol su iç. Bestlak işe yaradı mı?
Teşekkür ederim canım bunu da yaparım ama bizim gaz bugün itibariyle yine coşkulu şekilde devam ediyor 😞 bunlarda hep gaz yapan şeyler ne zaman bu illet geçecek çok merak ediyorum

Hayatımda böyle bir saç dökülmesi görmedim 3 gün daha böyle dökülürse kafamda saç kalmaz zaten 🥺
Saçımı toplu tuttuğum halde evin her yerinden saçlarım çıkıyor
Gün aşırı duş alıyorum avuç avuç dökülüyor resmen
Nasıl duracak bu ya vitamin de kullanmasak kaş kirpik de kalmayacaktı heralde 🙄
Aynn heryerden çıkıyor saçlar bebe yutacak diye korkuyorum
Bide bnm saç kısa vitamin kan ilacı bi sürü şey kullanmama rağmen

Evet emdikce gelcek aman hala emzirmeye ugrasiyorum ben de senin gibi amuda kalkarak denicem yakinda😁
Kolik sancılara hamakta çare değil ,hamak alındı alınali ilkkez bu kadar sancısı oldu bu akşam durmayinca battaniyede salladık, sustu birazcık o şekilde. Emzireyim,dedim battaniyenin uçlarını tutturdum anneme memeye aldım 🤸🏻‍♀️ en sonunda bu şekil emzirmeyi deniycem 😂

Aynn heryerden çıkıyor saçlar bebe yutacak diye korkuyorum
Bide bnm saç kısa vitamin kan ilacı bi sürü şey kullanmama rağmen
Sorma bebişin battaniyesinden bezinden her yerden çıktı bugün napıcaz böyle bilemedim☹️
Sağolsun bugün biraz izin verdi de evi bi süpürdüm sildim yoksa ateşe veresim vardı 😂

Kizlar benim bebenin yanaklari hep soguk yaw 🤔 acaba üsüyormu derken hasta edicem diye korkuyorum..
Cok fazla salya akitiyor yanaklarina degdikce soguk oluyor. Belki sizinde oyledir.
Sırtı ağrıyan ana var mı?
Benim tostosu kaldırmaktan ve eğilmekten sırtımın ortası pert oldu resmen😿 napıcaz bilmem masaja falan gittim anlık rahatladı ama bebitoyu kucağa almamam imkansız aldıkça da ağrıyor🤦🏼‍♀️
Bel agrim dogumdan 10 gun once basladi. Sirtta eklenerek devam ediyor. Sabah kalkiyorum iyiyim aksama yine pert 😐

X