2021 Aralık Anneleri

Aslında saat aralıkları normal ama miktar olarak mı yetersiz emiyor acaba?
Mesela sana kısa sürede memeden ayrıldı gibi geldiyse sen yarım saat 1 saat sonra tekrar teklif et
Geceleri benimki de 3 4 saatte bir uyanıyor uyuyakalırsa ya da memeden erken ayrılırsa gazını çıkarıyorum, bezini değiştiriyorum ayılmış ve rahatlamış oluyor tekrar emziriyorum daha rahat devam ediyor
Ya bakinca gogsude bosaltiyor bence miktari yetersiz degil, saat araligida iyi diyosunuz cozemiyorum ben bu cocuk neden 2 gram almiyor ya

Benimki de gece gündüz 2 saat enn fazla, gece daha sık ama ben tam doymamasına bağlıyorum düzgün emmediği için. Alerjiden kilo almama durumu oluyormuş canım doktorla görüşürsün azsa gerçekten
Yarin gidecegiz bakalim alerjidende olsa bunun bi yolu olmali ya vallahi tukendim ben

Aynı canım bakma güldüğüme artık dert yanmaktan bile yoruldum, kafayı yememek için sorundan kaçıyorum.
Bende icimde buyutmeyeyim diyorum ama 20 gunu geciyor yani hic mi almaz bi gram... anneme kv de soruyorum aninda sutun yetmiyor muamelesi iyi ki burasi var okuyunca uzulsekte elimizden geldigi kadar bildigimizi soyluyoruz

Bende icimde buyutmeyeyim diyorum ama 20 gunu geciyor yani hic mi almaz bi gram... anneme kv de soruyorum aninda sutun yetmiyor muamelesi iyi ki burasi var okuyunca uzulsekte elimizden geldigi kadar bildigimizi soyluyoruz
Haklısın her dert zordur, her bebeğin sıkıntısı var ama aç kalıyor gelişmiyor düşüncesi en yıpratıcı sanırım, hele de sebep anne sütü ise. Geçen gün asm hemşire diyo ki anne sütü alerjisi mi var, yani ne yesem de benim sütümü mü istemiyomuş acaba 😊 sütün zehirli demenin bi tık kibarı. Hemşire bile bu kadar cahilse diğer konuşanları sen düşün.

X