2021 Aralık Anneleri

Onu demediler ama internette okudum kalsiyum etkisini azaltıyor diye ama bişey diyen olmadı 😔
Bana sürekli söylediler oyuzden nezaman kullanacağımıda şaşıyorum.. sabah 9 da kahvaltı ediyorum süt ürünleriyle,12 de yemek eeee yoğurt var .. ancak öğleden sonra kullanılabilcek onu da unutuyorum hep :)

Bana sürekli söylediler oyuzden nezaman kullanacağımıda şaşıyorum.. sabah 9 da kahvaltı ediyorum süt ürünleriyle,12 de yemek eeee yoğurt var .. ancak öğleden sonra kullanılabilcek onu da unutuyorum hep :)
Bende erken atayım diye düşünüyorum bundan sonra inşallah uyabilirim, unutmayız umarım 🙈

Alla alla bnm hiç bişi olmadı ayyy Bnde mi tuhaflık var hangi ilacı verdi ki
Bn sabah uyuyanında içiyorum 2-3 saat sonda anca kahvaltı
Bi de gece içiyorum hiç bişi yok
Vegaferonfort verdi şimdi ilaç ismi yazdık diye ususenler olur😀sabah 6 bucukta içtim s10bucukta kahvaltı yaptım kahvaltı arasında dvit tablet içtim belki ikisi ağır geldi bilemedim gece de yatmadan magnezyum icmistim 😀😀ayyy çok karışık oldu dimi

Vegaferonfort verdi şimdi ilaç ismi yazdık diye ususenler olur😀sabah 6 bucukta içtim s10bucukta kahvaltı yaptım kahvaltı arasında dvit tablet içtim belki ikisi ağır geldi bilemedim gece de yatmadan magnezyum icmistim 😀😀ayyy çok karışık oldu dimi
🤣🤣🤣 gynoferon diye ilaç bnm sıfır koku tat 🙈Bn bu sabah sabah tiroid + kan ilacı kahvaltı magnezyum + kalsiyum + decavit içtim düşün 🤣🤣 yatmadan önce kan ilacı

Sende de tam tersi olmuş bünye meselesi bence :) hamileliğim boyunca çoğu süreç ishalim hep :) ama çoğu kişide kabızlıktan yakınıyor.
Sorma bende kabızlıkdan şikayetçiydim ama çok şükür iyiyim Demir ilacı içmezsem mutlaka bir yolu vardır diye düşünüyorum yani demir olacak bişey birde ben anemiyim

Sorma bende kabızlıkdan şikayetçiydim ama çok şükür iyiyim Demir ilacı içmezsem mutlaka bir yolu vardır diye düşünüyorum yani demir olacak bişey birde ben anemiyim
İğnesi olsa gider vurdururum hergün ama doktor varsa da vermedi bana :KK43: Valla cnm gıdalarda varmış mesela kırmızı et de ama sindirilip atıldıgı için etkisi pek olmuyormuş doktor öle demişti bana ilaç şart dedi..anemi derken kansızlık dimi yine ?

İğnesi olsa gider vurdururum hergün ama doktor varsa da vermedi bana :KK43: Valla cnm gıdalarda varmış mesela kırmızı et de ama sindirilip atıldıgı için etkisi pek olmuyormuş doktor öle demişti bana ilaç şart dedi..anemi derken kansızlık dimi yine ?
Evet canım Akdeniz anemisiyim yani kabızlık yapmayan ne varsa serum iğne ne derse daha önce ilacı çok içmiştim zaten hep kabızlık yaptı bende teninde kokuyor insanın iğrenç bişe

Evet canım Akdeniz anemisiyim yani kabızlık yapmayan ne varsa serum iğne ne derse daha önce ilacı çok içmiştim zaten hep kabızlık yaptı bende teninde kokuyor insanın iğrenç bişe
Senin kesin kullanman lazım ozaman..Benim hemoglobin 10 hep.. doktorların çoğu kansızlık var dedi hep kan ilacı dayadı :) aaa bak koku olayını hiç farketmedim ben :)

Bana da demir yazmisti 12. Haftada bir de devit3 valla daha baslamadim ama haftaya fln basliyim diyorum insallah kabiz fln yapmaz bakalm

Benim de yaş 29 ve senden de riskli çıkmıştı sonucum :) En yakın arkadaşımın 2.cocugu içinde benimki gibi riskliydi ama sağsağlim doğdu. ... ilk bebekleri olup genç olup downlu bebekleri olanlar var..
Çıkan sonuç istatistik sonuçlar tanı anlamında değil..
Rahatla bence bende çok takılmıştım ama boşa takılmışım..
Bir yanım çok huzurluyken bir yanım kafayı yemek üzere sanırım aşırı taktım kafama bir an bile atamıyorum 😢 Allah evlatlarımızla imtihan etmesin inşallah 😢😢

X