2021 Aralık Anneleri

Bu ayak el sismeleri hamileligin son ayinda olmuyor muydu ya 😢 bu bikac gundur ben de sisko ayak olarak geziyorum hatta bacaklarim bile sisiyor. Bol su icmem ise yarar mi acaba?🙄
Bir de kizlar doktorum bana her trimesterde ne yapacagmzi yazan bi yok haritasi veriyor, simdi 19. Haftada noral tup defekti taramasi yazmis, bir sonraki randevuya da detayli ultrason yazmis demekki birbirinden farkli seyler ama ne oldugunu bilen ya da yaptiran var mi👶
Aynı durumdayım. Ellerime şişkinlikten yüzük takamıyorum ayaklarım koca kütük gibi. Sanırım bu ara havalar çok sıcak olduğu için böyle

Kızlarr dün hayatımın en zor gecesiydi 😂
Benim tedbirsizliğim sabahtan bir oturmaya başladım annemlerin bahçesinde oradan da kayınvalidemin bahçesine hiç hareket etmeden akşam 10.30a kadar araba yolculuklarıyla. Ayaklarım, bacaklarım davul oldu ilk defa bu kadar.
Gece bir uyandım patlayacak gibiler ayaklarımdan ateş çıkıyordu sanki dizlerim bile balon gibi olmuş ben 3. Trimesterde napıcam diye ağlayarak soğuk suya soktum kendimi 🤣
Sonra ayaklarımın altına 2 yastık üst üste koyup kafamı da yükseltip öyle uyudum sabaha kadar inmiş neyse ki.
Bir daha yürüyüş yapmadan gün geçirmeye 1,5-2 saatten fazla oturmaya tövbeler tövbesii😂

Ben 2 gün hareket hissetmedim bide eşimle tartıştık sinirlendim biraz bebeğe bisey oldu diye korktum ağrım var dedim gittim çok şükür hersey yolunda.
Ben de dun pek hissetmedm ayaktaydim bayram malum kosturma ondanmi acaba gece yatinca da hissetmedm bakalim bugun hissederm ins

Ben de dun pek hissetmedm ayaktaydim bayram malum kosturma ondanmi acaba gece yatinca da hissetmedm bakalim bugun hissederm ins
Ben acile gittiğimde duz yatiyordu bebis 10.haftadan sonra hiç öyle düz yatarken görmemiştim muhtemelen pozisyonları yüzünden bazen hissedemiyoruz.Bide ben karnım indi diye ağlayarak gitmiştim 😊

Ben acile gittiğimde duz yatiyordu bebis 10.haftadan sonra hiç öyle düz yatarken görmemiştim muhtemelen pozisyonları yüzünden bazen hissedemiyoruz.Bide ben karnım indi diye ağlayarak gitmiştim 😊
CAnim ya iyilerdir innsallah boyle seyler olabiliyor demekki telas yapmayalm ins

Onla ilgili bir şey demedi canım 😊 Başlarda bir gün bi göğsümden ertesi günü diğer göğsümden geliyordu. Şu an her gün iki göğsümden bi kaç defa geliyor canım

Bazen çok sinir bozucu olabiliyor evde sütyen takmıyorum tam yeni üst giyiyorum hop ıslanıyor sertleşiyor falan üstümde benek benek ıslak lekeler oluyor sürekli üst değiştiriyorum😁 dün e bebekte göğüs pedi gördüm onu aldım dünden beri kullanıyorum iyi mi yapıyorum bilmiyorum ama böyle de sanki göğsüm hava almıyormuş gibi geliyor 🤔 bi kaç gün deneyeyim bakayım🤔
Benim de 2.Gun hafif geldi sonra durdu canim aynen oyle oluyor tshirtler.Sen kacinci haftandasn cnm

Ben hala hissetmiyorum
Korkmalı mıyım korkmamalı mıyım hiç bilemedim
İnşallah önceki hissettim sandıklarımda yanılıyorumdur da daha hissetmeye başlamamışımdır 🙄

Benim sanırım 3 gün filan oldu hissetmediğimi düşüneli
Kendimi belki öncesinde yanlış sanıyordum diye teselli ediyorum 🙄
Bugün bunu okurken aklıma sen geldin 🤣🤣neden bilmiyorum 🙈

Eklentiler

• 986E2613-6EFA-4AFB-B9C5-5A8D0876B384.png
    986E2613-6EFA-4AFB-B9C5-5A8D0876B384.png
    323,1 KB · Görüntüleme: 47
Göbek bölgesindeki yağlanma deyince benim de aklıma ben geldim 😂
Neyse tamam ya doktora filan gitmeyeceğim
Dayanabilirim 2 hafta daha 😬
Allah seni ya hissetmiyorum diyorsun ya o yüzden sen geldin telaş yapma normalmiş yani bnm de göbek de yağ var hissediyorum onunla çok alaka yoktur bi hissetcen tam hissetcen sen 🤣🤣🤣 yumruk tekmen toto hepsini 😍

Kızlar ben birkaç gündür dışarıdan hareketlerini görebiliyorum bebeğin 🥰 Eşime de gösterdim hatta erken gibi geldi ama eminim çıkıntılar görünüyor bariz 😄
Benim de basladi gobegimi acip bir guzel izledim 🧿🌸
Kızlar ben hareketleri 16. Haftadan beri hissediyorum. Önce seyrime şeklinde başladı. Ama 18de artık tam hissediyordum cuma gününe kadar. Cuma günü tetenoz aşısı oldum. Sanki hareketleri azaldı. Daha kuvvetli hissettiğim hareketleri hafif yada hiç hissetmiyorum. 😔
Asidan sonra ayni sekide hissettim kuruntu yapiyorum gibi geldi demekki sizde de olmus. 3 gun sonrasi normale dondu. Asi kolda agri yapti mi sizde de 😊

Allah seni ya hissetmiyorum diyorsun ya o yüzden sen geldin telaş yapma normalmiş yani bnm de göbek de yağ var hissediyorum onunla çok alaka yoktur bi hissetcen tam hissetcen sen 🤣🤣🤣 yumruk tekmen toto hepsini 😍
Bak şöyle oldu
3 gün önce filan hissediyorum diye düşündüm
3 gündür tık yok
Ama demek ki hissetmemek normalmiş
Doktora gitmeden durabilirim 😬

Bak şöyle oldu
3 gün önce filan hissediyorum diye düşündüm
3 gündür tık yok
Ama demek ki hissetmemek normalmiş
Doktora gitmeden durabilirim 😬
Bencede durabilirsin tez vakitte hissetmen dileğiyle 😬😬 bn dr bu ara hissetmiyorum 30 temmuzda detaylı var onu bekliyorum 🤣

X