2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Daha öncesinde gitmek istemiyorum.

İlk Gebeligim düşük ile sonuçlandı kan pıhtılaşmasi sorunum var
4 yaşında kızım var
Canım bu pıhtılaşma işinden çok korkuyorum ya, ailede filan pıhtılaşması olan yok ama ya bende varsa diyorum.. hiç belirtisi oluyor mu? Şu an sulandırıcı mı kullanıyorsun, ya bize de tedbir amaçlı vermezler mi ya

Slm bende yarın sağlık ocağında kan vericem inş ama sonraki gün çıkıyormuş hatta gitmişken detaylı herşeye baktırayım diyorum bakalım benim bebiş ne durumda :KK48:

Canım bu pıhtılaşma işinden çok korkuyorum ya, ailede filan pıhtılaşması olan yok ama ya bende varsa diyorum.. hiç belirtisi oluyor mu? Şu an sulandırıcı mı kullanıyorsun, ya bize de tedbir amaçlı vermezler mi ya
Kuzum pıhtılaşma sorunu yoksa bosa igne ilaç kullanmakta hem anneye hem bebege zarar veriyormuş. Doktorun karar verir en iyisine kuzum

Sonuçlar için cuma yı beklicem tabi...sonraki haftada doktoruma giderim artık 5+3 falan olur haftaya cuma gidersem kese görünüyormuydu ayol sözde 2. çocuk unutmuşum ne zaman gidiliyordu :halay:
Haftaya gittiğinizde gözükür 👌 her gebelik cok özel gercekten 🙏 bu arada sizi de tabloya ekleyelim isterseniz.

X