2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

5+5 de duyan arkadaşım var ama çok nadir duyan kişi oluyor duymazsanız da erken henüz bekleyin derim hayırlısı olsun rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi🤲🏻❤️
Amin hepimiz sağlicaka kucagımiza alalım insaAllah 🤲🏻
Sabah 9 da saglik ocagına kan vericem insaAllah
Bulantiları basĺıyan var mi?
Birde takip olucagı dr giden?

Hadi bakalım güzel artışlar görelim 🥰 Benim arada bi bulantım oluyor. Çok sık gözlerim kararıyor. Oldukça erken. Bu bıdık biraz zorlayacak beni galiba ☺️ senin de var galiba?

Bende sabah gidicem sağlık ocağına, evet benim 2 gündür bulantı oluyor soda içiyorum geçiyor şükür, sanırım daha başında olduğumuz için hemen geçiyor ilerleyen zamanda da hafif olur inş 🤲

Bulanti degil ama kokular cok yoğun geliyor bana 2 üç gündür. Birde ozellikle biraz acıktığımda basim daha çok dönüyor. Hatta bugun ders anlatırken basim bir dondu simdi turk filmlerindeki gibi bayılırım diye gulmeye başladım

Bulanti degil ama kokular cok yoğun geliyor bana 2 üç gündür. Birde ozellikle biraz acıktığımda basim daha çok dönüyor. Hatta bugun ders anlatırken basim bir dondu simdi turk filmlerindeki gibi bayılırım diye gulmeye başladım
Düşsek kimse tutmaz valla millet koronada korkuyor artık dokunmazlar bile :skandal:

Canım bu pıhtılaşma işinden çok korkuyorum ya, ailede filan pıhtılaşması olan yok ama ya bende varsa diyorum.. hiç belirtisi oluyor mu? Şu an sulandırıcı mı kullanıyorsun, ya bize de tedbir amaçlı vermezler mi ya
Benim ailem de tek bende var ablamda yada annemde yok, onlar bir hamile olduklarını öğreniyorlar birde sağlık ocağından vitamin alıp süreci tamamliyor lar

Ben ise bir tane kayıp yaşayınca her gün bir endişe içindeyim ama yapacak birşey yok hayırlısı elimden gelen tüm önlemleri alıyorum, belirti olarak diyorsan da hiçbir belirti yok zaten normalde de kullanmıyoruz kan sulandırıcı sadece gebeliğe özel bir durum oluyor

Bende belirti hala sabah uyanınca ağzımdaki demirimsi o değişik tat, ilk Gebeligim de olmadı ama bunda her sabah sanki ağzımda Metal var gibi uyaniyorum

Benim icin evet istiyodum ama esim icin iyi bir supriz olmadi 😬
Sağlıl ocagına gidicekdim aynı gün cıkmaz dıye özele gittim 2.5 saatsonra cıkıcakmıs bakalım sonuç. 🤗

Bende belirti hala sabah uyanınca ağzımdaki demirimsi o değişik tat, ilk Gebeligim de olmadı ama bunda her sabah sanki ağzımda Metal var gibi uyaniyorum
Bu belirti mi bilmiyorum ama.pazar gününden beri dudaklarım sanki ayazda kalmis gibi kabuk kabuk oldu resmen yanıyor agriyor şişiyor. Dunde bir tane uçuk çıkardım :KK12:
10 gun once aff cikti agzimda ve ardından grip oldum. Hala devam ediyor. Surekli nefes nefeseyim.

X