2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar, güzel haberler aldığımiz bir gün olsun🍀
bende sabahtan doktora gidip hem beta hem de diğer hormonlar icin genel bi kan vericegim..bugün 4 +4 olduk🤗 rabbim hepimizin sağlıkla ilerlemesini nasip etsin🙏

Günaydın kızlar, güzel haberler aldığımiz bir gün olsun🍀
bende sabahtan doktora gidip hem beta hem de diğer hormonlar icin genel bi kan vericegim..bugün 4 +4 olduk🤗 rabbim hepimizin sağlıkla ilerlemesini nasip etsin🙏
Hadi hayırlısı tatlım, sağlıkla ilerlesin 🙏 benim de 4+3 oldu. Sabah kan verdim tekrar. Sonucunu yaz bize ☺️

Canım değerin çok güzel artmış yaa benimde bat günümdün 339 du böyle artar mı acaba 4 güne. Ya da senin ikiz olma ihtimali mi var acabaaaa ❣️
Ben 1500lerde bekliyordum biraz yüksek geldi. 4 gün önce 364 du çünkü.. ikiz mi🥰 valla her şeyden korkar oldum.. Haftaya devletteki doktorumun randevusu ama özelden riskli gebelikciye gidicem asıl.(2 kaybım var) cts randevu aldim kuzum.. seninki de minimum 1500 2000 olur kuzum

Yaaa harika 🥰 o zaman sen keseyi görürsün. Ne zaman gideceksin?
Benim değerim daha çok düşük geç döllenme olduğu için
Evet kuzu seninki geç döllenme olsun yavaş yavaş yavaş büyüyor bıdıklar🙏🥰 cts ye özelde randevu aldim kuzum aslında haftaya devletteki doktorumun randevusu ama dayanamicam o kadar 🙏

Ben 1500lerde bekliyordum biraz yüksek geldi. 4 gün önce 364 du çünkü.. ikiz mi🥰 valla her şeyden korkar oldum.. Haftaya devletteki doktorumun randevusu ama özelden riskli gebelikciye gidicem asıl.(2 kaybım var) cts randevu aldim kuzum.. seninki de minimum 1500 2000 olur kuzum
Merakla bekliyorum bakalım canım senin ikiz ihtimalini ❣️

Ahhh beklemek bu kadar zor muydu diyorum, o korku uyutmuyor beni. Kalp atışına kadar olan zaman çok hızlı geçse keşke. Ben kafayı yemek üzereyim çünkü. :KK17:
Aynı durumdayız canım şafak sayıyorum adeta 15 nisanda gel dedi doktor 7+1 olacam nasipse inşallah o gün duyarım bande🤲🏻❤️İnşallah herkes güzel haberlerle döner

X