2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar kalp atışını duymadan ailelere söylemeyi düşünen var mı ya da söyleyen.
Ben ilk gebeliğim de kalp atışını duyduğum gün söylemiştim anne babalara. Tabi onlarda tüm sülaleye. Bu sefer rabbim nasip ederse uzun bi süre söylemeyelim dedik eşimle en azından 2 ay bitsin filan. Bakalim zaman ne gösterecek

Kızlar kalp atışını duymadan ailelere söylemeyi düşünen var mı ya da söyleyen.
Önceki gebeliğimde ben de herkese söylemiştim kalp atışını bike duymadan. Düşük olunca çoook pişman oldum. Bu sefer benim ailem biliyor ama annemle almıştım sonucu mecbur, o yüzden biliyorlar. Hatta eşimle benim doğumgünümüze denk geldi birlikte kutladık o yüzden. Kalbi duyana kadar söyleme canım, nazardan çok korkuyorum ben

Cıkmış sonucum canim beta 3519🙏
Bende dun vermiştim ilkkez 960 cikmisti. Kac gun sonra tekarlamaliyim sizce
Ben ilk gebeliğim de kalp atışını duyduğum gün söylemiştim anne babalara. Tabi onlarda tüm sülaleye. Bu sefer rabbim nasip ederse uzun bi süre söylemeyelim dedik eşimle en azından 2 ay bitsin filan. Bakalim zaman ne gösterecek
Bende uzun süre kimse bilmesin istiyordum nazardan cok korkuyorum. Ama esim dun sonucu alir almaz bir kaç kişiye hemen söylemiş. Yayılır gider diye birde kavga ettim. 1 haftadir surekli bir kavga hali var Bende. Rüyamda da stresten kavgadan bebegim etkilenip kaybedecekmisim gibi birsuru sey gordum. Daha çok gerildkm

Bende dun vermiştim ilkkez 960 cikmisti. Kac gun sonra tekarlamaliyim sizce

Bende uzun süre kimse bilmesin istiyordum nazardan cok korkuyorum. Ama esim dun sonucu alir almaz bir kaç kişiye hemen söylemiş. Yayılır gider diye birde kavga ettim. 1 haftadir surekli bir kavga hali var Bende. Rüyamda da stresten kavgadan bebegim etkilenip kaybedecekmisim gibi birsuru sey gordum. Daha çok gerildkm
Kuzum 2 gün arayla veriliyor hcg testi. Min %60 artış olması iyiye işaret derler.
Esin heveslenmiş söylemiş bunun için kavga etme kuzum. Bebisi strese sokma.. kötüyü düşünme güzel şeyler düşün güzel oldun. HCG değerin çok güzel canim haftaya kese gözükür bile 🙏

5+1 de doktora gitsem kalp atısı duyarmıyım

X