2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

aslinda maydanoz aklimdaydi ama kaynqtip suyunu icince sorun olur diye dusundum esim alinca birsey hergun soruyor yedin mi. benim de sevdigim bi yesil oldugu icin yiyorum bugun yemeyeyim.
dun sana yazdiktan sonra biraz arastirdim. ilk hamileligimde hic yememistim korkup ama arastirinca dedigin gibi detoks suyu icer gibi maydanozun suyunu icmedikce azar azar tuketmenin zarari olmadigini okudum. çok seviyosan mesela salatalarda yada kahvaltida bikac dal tercih edebilirsin aslinda

evet bi iki dal sirkeli suyla yikaip yedim gecen hafta

bugun onun yerine biber yedim. yarin tekrar donerim. bitsin.

tokluk sekerimi olctum fena cikmadi ins boyle devam eder insuline gerek kalmaz

benim sınırlarda seyrediyo. bakalm yarınki tahlile göre hareket edicem bende
parmak seker olcum cihaz aldik

hastanedeki tahlillerim sinirdaydi zaten insulin direnci var ilerleyen aylarda insulin vurunmya baslamak zorunda kalirsin deyince cok korktum yicek bisey bulamiyorum doymadigimi hissediyorum cok basim agriyor ama dayanmaya calisiyorum

seker pasta paketli gida kek borek vs yemezsem inş kontrol edebolirim gerisi Allaha kalmis Rabbime siginiyorum

benim de niyetim yeniden 25 kilo almamak için o dediklerini yememek :))) insallah sağlıkla tamamlariz su sureci.
parmaktan ölçerken ayni anda 3 farklı sonuc alabiliyorum, parmaktan çıkardığım kanın yoğunluğuyla alakali olabilir mi. az ornegi pek okumuyo gibi benim cihaz.

cihazin 2 yil omru varmis

striplerin sonkullanma tarh onemliymis ve hava almamaliymis serin yerde agzi sikica kapali saklanmaliymis

parmagi delince ucundan sikmamak onun yerine parmagin alt bogumdan ust bogumuna masajla ittirerek parmak ucundan kan cikmasini saglamak lazimmis

cihazin markasi da onemli

Kızlar merhaba bende 7+5 deyim bulantım yok sadece ara ara içim kalkıyor. İnşallah hiç başlamaz bu düzeyde devam eder. Bulantısı olan arkadaşlara rabbim güç kuvvet versin tez vakitte geçirsin inşallah zencefil çayını duymuştum iyi geliyor diye

bu zencefili cok soyleyen oldu ama seker yasak bana sekersiz nasi bisey olur genelde zencefil zerdecal bal limon katar bogazim agriinca yapardim ama bal da yasak balsiz sekersiz hicbiseye benzemezki

ya çok tesekur ederim cok iyi oldu bunları duydugummm

Merhaba,
Bende ilk xocugumu normal doğurdum. 2. Bebeğim 5 haftalikken dustu. Testler yaptırdım coraspin + oxapar iğne ile bebegimi doğurdum. Sonraki bebeğiminde 6. Haftada kalbi durdu igneye ve coraspine de başlamıştım ama onuda kaybettim. Simdi 6+6 haftalık hamileyim bu doktora ilk defa gidiyorum ve bu iğneyi kullanmanızın bilimsel olarak bir açıklaması yok dedi. Biraz hamilelerin psikolojisini düzeltmek için veriyoruz dedi. Neredeyse kullanma diyecekti. Ama ben tabiiki kullanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…