2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Sakin ol kuzum stres yapma kötü düsünme Allah hayirlisini versin dualarimiz seninle

Ben canımm, normalde ayva göbeği bile yoktu dümdüz dü şuan bildiğin 5 aylık gibiyim Progestan kullanıyorum ve benimde ağrım var ama şükür yolunda herşey hepimizde aynı şikayetler var

Korkmayın Allah yavrunuzu koruyacak inşallah olur arada böyle sancılar. durumunuz müsaitse bir doktora görünün isterseniz içiniz rahat etsin

Ben canımm, normalde ayva göbeği bile yoktu dümdüz dü şuan bildiğin 5 aylık gibiyim Progestan kullanıyorum ve benimde ağrım var ama şükür yolunda herşey hepimizde aynı şikayetler var
Çok şükür canım tek şikayetimiz bu olsun o zaman içim rahatladı sürekli olmuyor ağrı da işte olunca da endişe ediyor insan

Bugün 7+3 de kalp sesi duyarız ümidiyle geldik. Yolk eşek kadar olmuş ama bebeği göremedik. Ben elendim arkadaşlar Allah hepinize sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

Bugün 7+3 de kalp sesi duyarız ümidiyle geldik. Yolk eşek kadar olmuş ama bebeği göremedik. Ben elendim arkadaşlar Allah hepinize sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
Ya dur bakalım nedir bu ümitsizlik sen iyi düşğn ki iyi olsun 8. Haftaya kadar bekleyin diyolar. Çıkmadık candan ümit kesilmezz. İnan bebeğine tutunacağına inan

2020 Aralık annesiyim şöyle bir listeye baktım hemsomu gördüm Lüleburgaz eh hayırlısı olsun demeden gecmiyim hepiniz sağlıcakla kucağınıza alın canlar tadını çıkarın
Bende bir girip bakayım dedim duygulandım ya geçen sene bu zamanlar bizde yeni yeni toplanıyorduk Hamileyken geçmiyor gibi geliyor ama 1 sene geçmiş bile hey maşallah
Allah hepinizin bebişlerini sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Teşekkür ederiz. Sizlerde sağlıkla büyütün bebislerinizi

Canım ne dedi doktorun? Böyle durunlarda 8. Haftaya 9. Haftaya kadar bekleniyor ve bebiş gözüküyor burda okuduklarıma göre

Sorma kuzum cok siskinlik var bende de dugmeler kapanmiyor arada agri da yapiyo ama hersey yolunda sanirim bircok kiside var bu

Sorma kuzum cok siskinlik var bende de dugmeler kapanmiyor arada agri da yapiyo ama hersey yolunda sanirim bircok kiside var bu
Yani pantalon lar olmuyor sıkıştırmak da istemiyorum karnımı ilginç bir durum aynen tek değiliz demek ki çok şükür sıkıntı olacak Bi durum olmasın da inşallah

Kese 3 cm yolk 9 mm olmuş bebeğin görünmesini beklerdim dedi. Çarşambaya kadar bekleyip, gelişme olmazsa alınacak kese.
Canım bi çarşamba olsun, hiç belli olmaz. Bazen cihaz etkisi.oluyor, bazen bebek göstermiyor kendini.. biz olumlu düşünelim.. Rabbim senin için en sağlıklısı ve hayırlısını nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…