2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Benim geceden beri midem bulanıyor. Bir sey yiyesim yok da cay içtim biraz rahatladım. Sarı leblebi de iyi oluyor.
Gunaydin dünyanın en güzel anneleri buluntilariniz basladimi bulantilari hafifletmek icin ne yapiyorsunuz bn tuzlu kraker ve beyaz leblebi yiyorum baska onerisi olan var mi
Bulantim daha yok tam aksine iştahım var. Sürekli yiyesim var

Canım değerin gayet güzel şu süreçte sabredip 2 gün sonra testi tekrarlicaksin. Tabiki kolay değil hepimiz kimyasal mi diş gebelik mi diye düşündük. Keseyi görüyoruz kalp atışı var mi süreci. Yanı hepimiz bi telaş içindeyiz. Insallah güzel sonuçlar alıcaz kuzummm ❣

Bunu diğer 2021 aralık anneler grubunda da paylaştım ama sennde bu paylaşımında snra burda da paylaşmak istedm. Sevdiğim bi dokotr paylaşmış dikkate almalısın bunu

Çok doğru diyorsun canım çok teşekkür ederim

Eki Görüntüle 2821044
Bunu diğer 2021 aralık anneler grubunda da paylaştım ama sennde bu paylaşımında snra burda da paylaşmak istedm. Sevdiğim bi dokotr paylaşmış dikkate almalısın bunu
Ah canım benim bu paylaşımına bayıldım. Çok teşekkür ediyorum çokta haklı sözler. O zaman söylüyorum; HADİ BEBEĞİM SENİ BEKLİYORUM

Kızlar bugün ilk defa hastaneye gideceğim dua edermisiniz bebeğime 3 bebegimin kaybettm umarım aksi bisey olmaz hamilelerin duası kabul olurmuş
Kuzum gidiyorsun sağlıcakla keseyi görüp geliyorsun.. bu sefer negatif hiç bir şey olmayacak . Her sey rabbimin izni ile güzel olacak. Güzel haberlerini bekliyoruz canimmm

Ah canım benim bu paylaşımına bayıldım. Çok teşekkür ediyorum çokta haklı sözler. O zaman söylüyorum; HADİ BEBEĞİM SENİ BEKLİYORUM
Evet olumsuz düşünmek yok . Hep iyiyi düşünücez sağlıkla hepimi kucağımıza alıca inşallah

5+5te bnm sadece kese gorunuyordu ama doktor kalp atisi ıcın alttan bakalım dedı alttan bakınca kalp atisi gorundü korkmayın
Böyle örnekleri görünce daha da rahatladım çok teşekkürler inşallah Yarın özel hastane de gidecem muayeneye orda daha net bişeyler söyler ler

Bnm basim donunce yiyom biseyler onu da ekmek yesillik oyle kokulu bisey yiyemiyorum insallah duzelir bu durum yarinda kalp atisini duymaya gidecegiz insallah bir aksilik olmaz
Yarın bizde tam 6 hafta olacağız ve doktor randevumuz var. Bende heyecanliyim inşallah sağlıkla kalp atışını duyarız

merhaba öncelikle hamile olanlara sağlıkla bebeklerine kavuşmasını diliyorum.yumurtlamadan mı çatlamadan mı sonra 10.günde çıkıyor testtte hamilelik

Kızlar 5. Haftadan sonra sırt bel ağrıları kesilen var mı, ben bugün 5+1 im. Birkaç gündür eskiden ayakta durduğumda grlen bel ağrısı ya da kasıkta batma hissi yok. Bu normal mi böyle mi olur?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…