2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar çok şükür keseyi gördüm bugün 5+6 da 😍 bebiş küçücük onu da gördük kalbi de atmaya başlamış pazartesi net duyarız dedi doktorum kan idrar tahlili verdim çok şükür Rabbim herkese nasip etsin kalp atışını daha duymadan bu kadar heyecanlı isem düşünemiyorum 😍

Kalp atışı kırmızı noktam 🙈 O güne dek pek rahat olamıyorum ama inşallah hepimiz duyarız o minnoş kalplerinin atışını 😍

Eklentiler

• IMG_20210408_064854.jpg
    IMG_20210408_064854.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 22
7ncı

Normal benım sag sol sureklı bı sancı gırıyor sonra cıkıyor bazen batma oluyor bazen adet olcak gıbı hıssedıyorum. Doktor rahım buyuypr bunlar normal dedi, 😍
Benim 2 tane kimyasal gebeligim oldu. Sürekli tedirginlik oluyor bende. Ama onlarda hiç midem bulanmiyordu. Bunda bulanıyor bazı belirtiler farklı. Agrimda olmamıştı onlarda . Bide testlerim hiç bu kadar köyü çıkmamıştı🤦🏻‍♀️🙈

Günaydın kızlarrr dün regli günümdü 100.88 çıktı betam. Ama daha önce kimyasal geçirdiğim için bir türlü içim rahat değil aklıma sürekli kötü şeyler geliyor yine düşer mi dış gebelik vs olur mu diye :KK43: Eşime bile söylemedim boşa heveslenmesin diye. Benim gibi olanlar var mı ya da bununla nasıl başedebilirim? Bol bol dua ediyorum ama azıcık boşta kalınca aklıma kötü şeyler geliveriyor. Doktorum cumartesi de kan ver dedi artış var mı diye bakalım dedi iyice strese girdim. Bu arada bu kadar gergin olmamın sebebi bu bebeğe tedaviyle hamile kaldım sanırım o yüzden

Günaydın kızlarrr dün regli günümdü 100.88 çıktı betam. Ama daha önce kimyasal geçirdiğim için bir türlü içim rahat değil aklıma sürekli kötü şeyler geliyor yine düşer mi dış gebelik vs olur mu diye :KK43: Eşime bile söylemedim boşa heveslenmesin diye. Benim gibi olanlar var mı ya da bununla nasıl başedebilirim? Bol bol dua ediyorum ama azıcık boşta kalınca aklıma kötü şeyler geliveriyor. Doktorum cumartesi de kan ver dedi artış var mı diye bakalım dedi iyice strese girdim. Bu arada bu kadar gergin olmamın sebebi bu bebeğe tedaviyle hamile kaldım sanırım o yüzden
Bende kimyasal geçirdim canım 2 kere aynı endiseler bende de var daha kan vermedim. Kaçıncı gun değerin bu

Canım doktorum hemen hemen her kadın yaşıyor bunu sadece farkına varmıyorlar adetim gecikti sanıyolar sonrada adet oluyolar dedi normal yani dedi araştırmaya gerek yok dedi
Ben 2 kere geçirdiğim için araştırdık. Bı tane de sağlıklı oğlum var. Çok şükür sıkıntı yok. Ama bunda kimyasal mi olur bilmiyorum test köyü çıktı ama bilmiyorum yinedd

X