2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Benim daha önce boş gebelik başıma geldiği için tedirgin oluyorum benim karından baktı benim hesabıma 5+5 di.
İnternetten alıntı : Gebeliğin 4-5. Haftalarında embriyo gözükmez sadece siyah gebelik kesesi görüntüsü olur. Gebelik kesesi günde 1mm büyür ve kese 20- 25mm boyuta ulaştığında ilk defa embriyoultrasonografide görülmeye başlar. Embriyoboyutu 5mm olduğunda ise bebeğin kalp atışları ilk defa duyulur.

Su an ben de stres oldum. Kimseye demedik keseyi bekleyelim diye ama kalp atışını beklemek daha mantıklı sanırım.

Biz ailecek beklediğimiz bi haber olduğu için sadece en yakın çocukluk arkadaşıma ve ailelerimize söyledik.

Aynen kötü tecrübe olunca insanın yüreği ağzında oluyor Allah sonumuzu hayır etsin.

Zaten hep o kötü tecrübeler mahvetti bizi.. valla annelik hep bi yürek ağrısı hep bi telaş..

Öyle cidden kızlar. İnşallah yüzümüz gülecek

Seni o kadar iyi anlıyorum ki iki terazi bu sefer yüzümüz gülecek insallah

Yaaaaa Yüzümü gülümsettin, içim ısındı. Aaah canım ne güzel yorumun. İnnşşaaalllaaaahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…