2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Sagolasin canım ya, yani sonuç olarak üstten küçük de olsa gördü ama insan çok tedirgin oluyor, hemen kadınlar kulübü arşivine de baktım iyi kötü bir sürü yorum var, Rabbime kalmış birşey artık elden birşey gelmiyor hayırlısı ile beklemeye devam
aynen gunler cabuk geçiyo bi bakmissin 20li haftalarda tekme yiyoruz 🙈🙈🙈

aynıyız senle 🙈 ilkinde 22 kilo almıştım. Ama öyle böyle değil önüme ne gelse , saat zaman farketmeksizin ne istesem yedim. Üstelik benimki aşermek falan değildi tamamen hamileyim kafasına girmiştim oburluktandı. Şimdi çoooook dikkat ediyorum. Hatta doktorum bile bu kez “maksimum 7 kiloyla kapatacağız ona göre” dedi 😁
işin ilginc tarafi ektra istahim olmadi. 9 ay boyunca burger a 2 kere gittim düşün yani. nasi aldim bilmiyorum. 4 kilo fazlamla hamile kalmistim ozaman. şimdi de doğum oncesi kiloma 4 kilo varken hamile kaldim. yani kafadan 8 kiloyla basladim bana 15 bile fazla 😄

Benimde 2 oğlum var bir kızda bana nasip olur inşaAllah 🥰

ayni seyleri hissediyoruz :) ama diyolar ki oğlan olsa cok sevinirsin erkek kardesler birbirlerine arkadas da olur :) bende baktim kiz görünüyo ama dedikleri gibi yapıyomusun yaşına 1 yada 2 yas ekleyerek mi baktin sen de

evet evet aynen. hatta benim baktığım sitede otomatik hesaplayıcı vardı onunla yaptım ☺️

Benimde 2 oğlum var bir kızda bana nasip olur inşaAllah 🥰

inşallah 🤲🏻

Kızlar merhaba herkese ben bugün kontrol amaçlı kan verdim 5bin + büyük dedu hemşire onların cihazının 5 bin üstüna göstermediğini 20 binlerde oldugunu söyledu bu doğrumu cihazlar beş bin üstünü göstermiyormu yoksa buraya has birşey mi bilgisi olan varmı

Kızlar merhaba herkese ben bugün kontrol amaçlı kan verdim 5bin + büyük dedu hemşire onların cihazının 5 bin üstüna göstermediğini 20 binlerde oldugunu söyledu bu doğrumu cihazlar beş bin üstünü göstermiyormu yoksa buraya has birşey mi bilgisi olan varmı
Bat 24 marttı 25 martta verdigim karde 381 çıkmıştı sonra kit bittiğinden veremedim

Bat 24 marttı 25 martta verdigim karde 381 çıkmıştı sonra kit bittiğinden veremedim
15 nisana sabrım kalmadı artık
kontrol amaçta gitmemin sebebi salak saçma kabuslar görür oldum çok uyanğyorum hararet basıyor geceleri (daha önce bir kaybım var ondan heralde)

15 nisana sabrım kalmadı artık

kontrol amaçta gitmemin sebebi salak saçma kabuslar görür oldum çok uyanğyorum hararet basıyor geceleri (daha önce bir kaybım var ondan heralde)
Kuzum hcg vermektense doktora daha erken git korkuların gider. Stresten uzak durman önemli bu dönemde.

İş yerinden de öyle izin aldım küçük bir ildeyim bi tane özel hastanesi var beklemekten başka çarem yok canım sağolasın
Kuzum güzel düşün. Rabbim güzel kılsın her şeyi. Kanama aşırı derecede ağrı sızı okur kötü bisey olsa. O yüzden endişe etme kendini strese sokma😘

Tarsustasın ama yine de sorayım hangi hastane hangi doktora gidiyorsun 🤗
Pek alternatif olmadığı için medical parkta vedat günyar A gidiyorum. O da pek bi rahat sağolsun. Bu hcg artışını da allaha bıraktı, ne önlem ne bişey..
Oraya taşınırsam ve inşallah sağlıklı ilerlerse yardımına ihtiyacım olur ☺️ sen şimdi nereye kime gidiyorsun?

Pek alternatif olmadığı için medical parkta vedat günyar A gidiyorum. O da pek bi rahat sağolsun. Bu hcg artışını da allaha bıraktı, ne önlem ne bişey..
Oraya taşınırsam ve inşallah sağlıklı ilerlerse yardımına ihtiyacım olur ☺️ sen şimdi nereye kime gidiyorsun?
Mezitli medical park Ahmet Yıldızbakan doktorum, çok memnunum germiyor seni samimiyet kurabiliyorsun her aklına takılan soruya sabırla cevap veriyor kesinlikle tavsiye ederim son bhcg değerim 183 Dü benim rahim güzel kalınlaşmış vs dedi kafamı rahatlattı ekrar baktırmadı kan değerime ben bile o kadar rahatladım ki kendim de baktırmadım tabi tekrar idrar testi yaptım meraktan 😂😂 perşembe kese için çağırdı progestan fitil de verdi ne olur ne olmaz çocuk tutunsun dedi, inşallah sağlıkla ilerler hepimizin gebeliği canım mersine taşınır taşınmaz mutlaka git Ahmet beye şiddetle tavsiye ediyorum 🤗

X