2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bayanlar önceliğimiz suan kese ve kalp atısı( benimde öle) ama bu bekleme sürecinde birbirimize faydamız olsun, nasıl besleniyorsunuz mesela? Dr um bugün bayagı acıklayıcı konustu ama önümüzde bulantı dönemide olacak inşallah😅 oyüzden içimizdeki miniklerin su dönem sinir sistemi gelişiyor saglık beslenmeyle hem bebeğimizin gelişimini destekleriz hemde sağlık kilo alarak saglıklı bir gebelik geçirirşz🙏🏻
dr um özellşkle salam sosis cips asitli içecekler hayvan içorganları tavuk uzak durmam gerektiğini söyledi
Ben mesela her sabah bir yumurta cevize önem veriyorum avakoda portakal suyu kuru üzüm bademde gün içinde azda olsa tüketmeye çalısıyorum🙏🏻Sizler neler tüketiyorsunuz?

Herkese selam☘️
bende kronik bir yorgunluk oluştu resmen kafamı kaldıramıyorum bıraksalar bütün gün yatacağım ama ne mümkün ! 2 yaşında bir kızım var, 1 saat oturmuyorum gün içinde yemin ederim inanın fenalardayım.
onun dışında bulantım yok , gebeliği ilk öğrendiğimde tansiyon problemi yaşadım bi kaç gün. Buna bağlı olarakta bulantım vardı ama çok şükür iyiyim şimdi.
İlk gebeliği olanlar keyfini çıkarın bu lükse sahip olamayacaksınız bir daha 😂🤭

kese ve kalp ikisi birlikte olacak inşallah 12 Nisan’da gideceğim.
Umarım herşey yolundadır herkeste 😘

Herkese selam☘️
bende kronik bir yorgunluk oluştu resmen kafamı kaldıramıyorum bıraksalar bütün gün yatacağım ama ne mümkün ! 2 yaşında bir kızım var, 1 saat oturmuyorum gün içinde yemin ederim inanın fenalardayım.
onun dışında bulantım yok , gebeliği ilk öğrendiğimde tansiyon problemi yaşadım bi kaç gün. Buna bağlı olarakta bulantım vardı ama çok şükür iyiyim şimdi.

Kesinlikle buna katılıyorum ilk gebeligi olanlar keyfini çıkarsın evde 2 yasinda bi canavar ve ustumden inmiyo daha da vahimi hala aktif emiyo korkarım doguma kadar da birakmaz 😄😄

@Busra173290 @melmus19 @Alisa35 berlin8982 berlin8982 @sed106 @Lavinya3458 T Tugceee_ A Acemianne42 @mrvdrars @Beyazl L LadyVet kızlar gittiniz mi doktora keseyi gödünüz mü? Listeye ekleyelim kaç hafta günde keseyi gördüiseniz. :anneadayı:
Kızlar işler güçler çocuk derken anca elime teli aldım, ben bugün kan sulandırıcı yazdurmak için randevusuz doktora gittim, doktor gitmişken kese oluşmuş mu bakalım dedi, 5+1 de keseyi görmüş oldum ama o kadar küçüktü ki düşünün benim miyomum var keseden 5 kat büyük 😕 doktor son verdiğim beta değerinden yola çıkarak geç döllenme olabilir falan dedi ama içinde bebek var mı şuan göremem dedi, yani özetle keseyi gördük ama cook cook küçük

Kuzum dualarımız senle. Çok güzel haberlerle enerjin zirvede olarak yazacaksın buraya inşallah
Ahh inşallah tatlım yaa 🙏

evet 2 gün. seninki de inşallah carsamba 1200leri görür 🤗 benimkinin de 150-200 olmasi lazim sağlıklı bi ilerlemeden bahsetmek icin. ikimiz icin de dua edicem👐🏻🌸
Canım benim sağolasın 🙏 umarım sağlıkla ilerler..

Kızlar işler güçler çocuk derken anca elime teli aldım, ben bugün kan sulandırıcı yazdurmak için randevusuz doktora gittim, doktor gitmişken kese oluşmuş mu bakalım dedi, 5+1 de keseyi görmüş oldum ama o kadar küçüktü ki düşünün benim miyomum var keseden 5 kat büyük 😕 doktor son verdiğim beta değerinden yola çıkarak geç döllenme olabilir falan dedi ama içinde bebek var mı şuan göremem dedi, yani özetle keseyi gördük ama cook cook küçük
Canım bazen ultrason cihazı ile de alakalı oluyor bebeğin gozukmemesi. 5. Haftalarda küçük oluyor zaten ama geç döllenme ise o yüzden de görememiştir. 1 hafta sonra gitsen net gözükür. 🙏

Herkese selam☘️

Güzel haberlerinizi bekliyoruz 🙏

Bayanlar önceliğimiz suan kese ve kalp atısı( benimde öle) ama bu bekleme sürecinde birbirimize faydamız olsun, nasıl besleniyorsunuz mesela? Dr um bugün bayagı acıklayıcı konustu ama önümüzde bulantı dönemide olacak inşallah😅 oyüzden içimizdeki miniklerin su dönem sinir sistemi gelişiyor saglık beslenmeyle hem bebeğimizin gelişimini destekleriz hemde sağlık kilo alarak saglıklı bir gebelik geçirirşz🙏🏻
dr um özellşkle salam sosis cips asitli içecekler hayvan içorganları tavuk uzak durmam gerektiğini söyledi
Ben mesela her sabah bir yumurta cevize önem veriyorum avakoda portakal suyu kuru üzüm bademde gün içinde azda olsa tüketmeye çalısıyorum🙏🏻Sizler neler tüketiyorsunuz?
gunde anca 3 bardak su icen biriydim. umarim biseyleri değiştiririm bu gebelikte 🤦🏻‍♀️
Bol su içiyorum zaten son yıllarda bunu alışkanlık edinmiştim günde 3 lt içiyorum zorlada olsa. Sabahları yumurta cevizli kahvaltı yapmaya çalışıyorum ama bazende yulafli kahvaltı yapıyorum. Islenmis gıda, kola filan tüketmiyorum ama arada kaçamak yapıyorum 😣 doktorum omega ve d vitamini verdi bunları alıyorum ve folik asit.

X