2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Ya ne kadar guzel bir duzen.asla boyle saat veremem.ortaligi yikiyor bir anı bir anini tutmuyor...ve benimki tam uyanmadan asla emmiyor.gozunu de acsa agzini sımsıkı kapatiyor.illa aglatcam ki agzini acsin kendine gelince emiyor.ac degil desem oyle emiyor araniyor ki kizilca kiyamet.bende ruya emzirmesi yapmak istiyorum uyanmadan.tum gun ugrasip gunduz de 1 kere uyuyor.hep sallayarak o da

Kendi acikip uyanana kadar emzirmesek nolur acaba?uyku da onemli sonuctaben 4 saatte uyandiriyorum,herkes kendi uyanmasini mi bekliyor burdayani acikmasini

Kendi acikip uyanana kadar emzirmesek nolur acaba?uyku da onemli sonuctaben 4 saatte uyandiriyorum,herkes kendi uyanmasini mi bekliyor burdayani acikmasini
Ya doktora sorduk hemen 6 6 bucuk saat uyanmadı ne yapalim birsey olmaz dedi emzirin demedi ama her ihtimale karşı saat kurdum 4 bucuk saate aslında uyandirmasak cok iyi olacak ama aç kalır diye korkuyurum

Gece uykumuzun ilki uzun (4 5 saat) sonrakiler kısa 1.5 2 sa filan.. yatma zamanına göre, hanfendinin keyfine gire değişiyor.. bugün mesela sürekli uyandı emmek istedi, öyle böyle geçiyor zmn

aaah ahhh ilk çocuk olunca herşeyi rutin düzenli olsun istiyoruz bende öyleydim oğlumda yemekleri bile doktor düzeninde saatlerle gidiyodu ama baktık hiç bi fark yok döndüm anam babam usullere :) ikincide daha rahatım :)

Bunu denicem
Ahahah darısı bize

Ya doktora sorduk hemen 6 6 bucuk saat uyanmadı ne yapalim birsey olmaz dedi emzirin demedi ama her ihtimale karşı saat kurdum 4 bucuk saate aslında uyandirmasak cok iyi olacak ama aç kalır diye korkuyurum
Az once 1saate yakin uyandirmaya ugrastim,gunduz uyuyamadi pek.emzirdim kac saattir de uyumuyor geri...birsey olmayacaksa cidden kendi uyanana kadar uyandirmayacagim artik.zaten annemle esimle kavga ediyoruz niye uyandiriyorsun diye

Gece uykumuzun ilki uzun (4 5 saat) sonrakiler kısa 1.5 2 sa filan.. yatma zamanına göre, hanfendinin keyfine gire değişiyor.. bugün mesela sürekli uyandı emmek istedi, öyle böyle geçiyor zmn
Emzirmeyle ilgili o kadar sıkıntım var ki insallah bende sakin sakin,etrafta emzirenlee gibi rahat ve huzurlu emzirmeler yasayabilirim

Karanfili yapmistim gercekten cok ise yariyor o
Sarimsagi da deneyelim bi arafirsat bulursam

Kizlar alakasiz ama magazalarda veya marketlerde bazi urunlerin arkasinda beyaz yapiskan bir kagit oluyor.yani diyelim bir krem,arkasindaki o aciklama,icerik falan yazan kisimda beyaz kagit yapistirilmis.cok goruyordum ama yeni merak ettim.sizde denk gelmissinizdir.ne demek acaba yani o urun alinir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…