2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

valla hayatımda ilk kez pandemiyide bahane edip uzatmıştım seviniyodum ama o dökülmeleri görünce gittim kestirdim biraz rahatlasın diye sürekli toplamakta mahvediyo çünkü
Bende hamileyken kestirememistim.hatta dogumdan sonra aa ne guzel dokulmeyecek sanirim demistim.acayip şom agizliyimdir.icimden gecirsem basima gelir😅

Kaldirmamaya kac aylikken basladiniz?benimki 2 aylik 3 ,4 saatte bir emzirin dedi doktor
40 i çıktıktan sonra gece uykusunda o uyanmadan kaldırmıyorum, örn 11.30 gibi yatıyorsa 4 e doğru ses çıkarıyor uykuda, alıyorum emziriyirum, alt açmıyorum uyanmasın die, sonra 6 7 ye doğru uyaniyor o zmn alt açıyorum, emziriyirum, 1 1.5 saat uyanık takılıyoruz evde gezmece filan, sonra tekrar yatıyor 1 saat uyuyor, 9.30 10 gibi kalkıyor bidahada gündüz çok.az uyuyor 10 dk 15 dk kuş uykusu, banyo yaptığı günler mayışıp gündüz 1 saat 1.5 saat uyuduğu oluyor arada

valla hayatımda ilk kez pandemiyide bahane edip uzatmıştım seviniyodum ama o dökülmeleri görünce gittim kestirdim biraz rahatlasın diye sürekli toplamakta mahvediyo çünkü
Bende bayadır kısa saç kullandım, hamilelik derken uzattım şimdi dökülmeye başlayınca, kestr gitsin dedim, vaktim yoktu fırsat bulursam biraz kestrcem

40 i çıktıktan sonra gece uykusunda o uyanmadan kaldırmıyorum, örn 11.30 gibi yatıyorsa 4 e doğru ses çıkarıyor uykuda, alıyorum emziriyirum, alt açmıyorum uyanmasın die, sonra 6 7 ye doğru uyaniyor o zmn alt açıyorum, emziriyirum, 1 1.5 saat uyanık takılıyoruz evde gezmece filan, sonra tekrar yatıyor 1 saat uyuyor, 9.30 10 gibi kalkıyor bidahada gündüz çok.az uyuyor 10 dk 15 dk kuş uykusu, banyo yaptığı günler mayışıp gündüz 1 saat 1.5 saat uyuduğu oluyor arada
Benimde aynı gunduz uykusu ya yok ya çok az 40 indan sonra gece uykusu uzun sukur, kendi 4 4 bucuk saatte kalkıyordu iki gündür bende uyanmadım oda 6 6 bucuk saati geçti yani iki gece 11 12 den sabaha kadar emmedi bu gun saati kurdum az önce uyudu

X