2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de süt alerjisinden şüpheleniyorum ama emin de olamıyorum. Net bir teşhisi yok sanırım.
Valla ilk oğlumda 4 ayda kanlı kaka gelince teşhis ettiler ama birçok belirtisi var.en büyük belirtileri kusma ve kilo almamaymış bizde ikiside olmayınca Dr akıllarına gelmedi.ilk ayın içinde bebekte gaz olmaması gerekiyormuş gazı varsa alerji denilebilir.onun yanı sıra popo arası kırmızı ise herhangi bir yerinde kızarıklık yada egzama varsa (en çok yüzde olur deniliyor ama bizde egzama kolda başlamıştı) kakası mukuslu yada sümüksü ise alerjiktir.ben çok çektim ne kadar erken diyete başlanırsa okadar çabuk atlatıyor bebekler

Biz 1 ayi gectik yani 4 saate kadar cikabilir miymis?gece ile gunduzun farki ne?gunduz daha mi cok uyandirilmali?
Bebeğin alerjik olabilir diye poposunun arasını sordum.alerjik bebeklerde popo arası daha kırmızı oluyor.birde kakasina dikkat et sümüksü lüks var ise besin alerjisi olabilir. Ah bu annelerin yaptıkları ilk oğlumda banada sütun yetmiyor demişti kendi annem ve beni banyoya gönderdi sonra kendi mama hazırlayıp icirmeye çalışmış Allah'ın sopası yok ya yavrum o mamayı içmemiş.stres herşeyden fazla etkili sütte eğer idare edebileceğini düşünüyorsan gönder anneni. Ayrıca hiç abartmuyorsun ama yapacak birşey yok hepimiz yaşıyoruz bu stresleri çok takmamayi çalış.ikincide başımda kimse kalmadığı için sadece yorgunluk yaşıyorum ama ilkinde benide çok sinirlendirmişlerdi.en çokta kayinvaldemin oğlumu emzirmeye çalışmasına sinir olmuştum hala daha da unutamıyorum onu

Biz 1 ayi gectik yani 4 saate kadar cikabilir miymis?gece ile gunduzun farki ne?gunduz daha mi cok uyandirilmali?
Gece 4-5 saatte bir kaldırabilirsin artık.gece ile gündüz farkını öğrenmesi gerekiyor bebeklerin artık.bunun için de gece altını değiştirmek ve ışığı acmayayi deneyebilirsin bizimkinde daha etkili değil bunlar ama umudum var şu gaz olayını cozebilirsek eğer öğrenecek diye umud ediyorum

Bizede doktor umuz kalça çıkıklığı var dedi ve çift bez önerdi bn hiç çift bezi çıkartmıyorum acaba bi sıkıntı olur mu ki
sanmıyorum sonuçta tedavi için gerekli olan bişey bize sadece kayma olduğu için herhangi bir tedavi söylemedi istersen yap dedi onun için sürekli yapmıyodum

Ayy,kaynanam daha gelmedi gormeye ama annem mecbur yanimda olacak.calismaya baslayacagin cunku.simdi git sonra gel de dersem kuser kizar yani.mecburum....da sanirim benim daha buyuk sorunlarim var.bugun memeden bebegi aldim yanaklari memem hep kan olmus.dun az birsey meme ucumdan gelmisti kan.ama bugun bildiginiz kan icirmisim yavruma.biraz da kustu pembemsiydi....cok fena aciyor zaten yariomis gibi meme ucum...nasil dogru tutturacagim ben bu cocugu ya.ne yapsam olmuyoragliycam sinirden

Kimyon cayi falan denediniz mi? Ya denk geldi ya da ise yaradi.daha kolay cikariyor gaz sanki benimki

Kimyon cayi falan denediniz mi? Ya denk geldi ya da ise yaradi.daha kolay cikariyor gaz sanki benimki
Göğüs ucu yarasına krem ve kalkan kullanman lazım başka türlü geçmiyor maalesef.kimyon ben başta tuketiyordum ama oğluma hiç vermedim.alejik oldugu için bağırsakları başka şeylerle yormak istemedim.bugün Nurse harveys surubuna başladım içeriğinde kimyon yağı da var bakalım o etki edecek mi

Göğüs ucu yarasına krem ve kalkan kullanman lazım başka türlü geçmiyor maalesef.kimyon ben başta tuketiyordum ama oğluma hiç vermedim.alejik oldugu için bağırsakları başka şeylerle yormak istemedim.bugün Nurse harveys surubuna başladım içeriğinde kimyon yağı da var bakalım o etki edecek mi

Kızlar kanamaniz nasıl benim çamur gibi geliyor.pet kullanmayı bıraktım günlük ped kullanıyorum okadar azaldı birazda koku var sanki normal mi sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…