2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Gazı olan bebek devamlı emmek ister.deneyimle sabit ilkinde öyleydi ikincisinde aynı. H Hayatsizeguzel sütünün yetmediğini nerden biliyorsun,kilo alımı nasıl
4haftalik oldu bugun,gecen haftaya kadar hic yoktu.bu hafta gunde 1 mama veriyoruz mecbur kiyafetle falan evde tartinca 400gr falan almis gibi.baslarda sutum yenilenirdi.yemek yerken disari cikarken hep akmis olurdu tum pijamalarim süt icinde kalirdi.ama simdi hic yok.elimle sıksam da gelmiyor...gece biraz doluyor,tek emmeye ikisini de bitiriyor.1 sefer doyuruyor yani...diger emzirmelerde yutkunna olmuyor huysuzlaniyor.zaten gogsum de yumusacik oluyor.

Ah ne guzel,buna bile sukrederdim.cok hata yapiyorum bebege bakarken farkindayim ama hepsi birbirini doguruyor.benimki 5 6 saatte zor uyutuyoruz.uyuyunca da 2 saatte bir emzirmeye kaldirmaya kiyamiyorum fazla uyutuyorum.yanlis biliyirum ama zaten 10 saat ancak uyuyor toplasan kiyamiyorum uykusuz kalmasina.kendi acikip ta uyanmiyor da...siz 2 saatte hen uyandirip hem besleyip hem tekrar uyutup hemde tekrar beslenmesini nasil sıgdiriyorsunuz?bunlarin hepsi 2 saatte nasil olabilir?

Sorayim cuma 1 ay kontrolumuz var zatenkeske bende emzirabilsem.kendim yapabildigin bi o vardi o da gidiyor.asiri canim sıkılmaya basladi.cay ve damla kullaniyorum onlarda fayda etmiyor artik.ne degisti anlamiyorum son 5 gunde

Benimki hem uyumuyor hem surekli emiyor inan benim elinden de birsey gelmiyor gazi var surekli emdikce gazı oluyor meme vermesem agliyor yine hava yutuyor ben de bir denge tutturamadım. Keşke 10 saat uyusa sadece gece düzenli 4 ya da 5 saat uyuyor gündüz surekli emme pesinde

Ya toplasan 18 20 saat uyur diyorlar yenidogan.yok oyle birsey dimi.biz 3kisi ugrasiyoruz uyutmaya,benimki de emmek istiyor ama sutum yetmiyor doymuyor sanirim.mama da kabizlik yapti...peki uyudugunda 2saat emzirme siresi dolunca tekrar uyandiriyormusunuz.yoksa uyusun biraz diye birakiyor musunuz?

Benim bebek bir emiyor en az 30 dakika suan 34 gunluk oldu 30 güne kadar 2 bucuk saat uyuyorsa kaldırıyorum qma simdi 45 50 dakika emmisse 3 saat,geceleri 4 saat kaldıramıyorum zaten çoğunlukla kendi erken kalkıyor ve artık gündüzleri neredeyse uyumuyor

Kaç günlük sizin bebeğiniz. Biz 2 aylık olduk uyanmadan kaldırmıyorum acıkınca uyanıyor zaten öyle 2 saat 3 saat diye beklemiyorum. Ilk 40 gün 3 saati geçmemeye çalışıyordum ama

iyi akşamlar kızlar benim kız şifayı kapmış öksürük geniz akıntısı şükür tam başında yakalamışım az birşey ciğerlerinde balgam varmış antibiyotik başladık ama öksürmekten sesi kısıldı yavrumun

Ya benimki ozellikle aksam civari 1 saat kaliyor memede.sut bitiyor hala araniyor agliyor.mama veriyoruz mecburen.onu da biraktigimizda hala agliyor zorla uyutmaya calisiyoruz...benimkinin 4 saat uyanmadigi oluyor 1 saatte kaldirmasi.emzir 1 saat uyutmaya calis 5 saat.ee bitti güngunde 20saat uyuyan bebeklere hayranim

Ya 2bucuk saat demissin ya,emzirmeden sonra ne kadar surede uyuyor.yani 2 emzirme arasi kac saat oluyor acaba?

Kaç günlük sizin bebeğiniz. Biz 2 aylık olduk uyanmadan kaldırmıyorum acıkınca uyanıyor zaten öyle 2 saat 3 saat diye beklemiyorum. Ilk 40 gün 3 saati geçmemeye çalışıyordum ama
2ayliktan sonra oyle kendi uyanincaya kadar birakabiliyormuyuzo kadar uykusuz kaliyor ki kiyipta uyandiramiyorum.vicdanim sizliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…