2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Oy madallah kilosu çok iyi canim, bebek pozisyonda almış zamanı gelince sağlıkla doğsun inşallah 🙏 ah o ağrılar mahvediyor beni de,magnezyumu 2 ye cikardik belki sizde de ise yarar..
Bazen bende depresif olup ağlıyorum nasıl olcak diye. Sonra geçiyor 🤗 söyle düşünelim, yalnız değiliz, herkes bu yollardan geçti geçiyor , mucizemize kavuşacağız inşallah, normal doğum doğal bi süreç, yaradan öyle güzel yaratmiski bizleri, dayanılmaz diye bir şey yok yani..her şey güzel olacak diye düşün, ve her şey güzel olsun canimm ❤
Ay valla çok iyi geldi mesajın ♥️ Çok teşekkür ederim haklısın 🌸

iyi akşamlar kızlar şükür bugün oğlumu taburcu edip getirdik eve bende sabah doktora gittim kontrole kendi bildiğim doktorlar olunca içim rahatladı şükür sıkıntı yok sadece enfeksiyon görüp kültür aldılar birtek bebeğin üst bacak boyu çok hafif kısa gibi dedi doktor ama anne babadanda gelen genetik bişey olabilir demişti kendi doktorumda şu 2 3 haftayı bi atlatabilirsem rahatlıycam gerçekten

iyi akşamlar kızlar şükür bugün oğlumu taburcu edip getirdik eve bende sabah doktora gittim kontrole kendi bildiğim doktorlar olunca içim rahatladı şükür sıkıntı yok sadece enfeksiyon görüp kültür aldılar birtek bebeğin üst bacak boyu çok hafif kısa gibi dedi doktor ama anne babadanda gelen genetik bişey olabilir demişti kendi doktorumda şu 2 3 haftayı bi atlatabilirsem rahatlıycam gerçekten
Günaydın canim, ne güzel bi haber, oğluna geçmiş olsun tekrardan çok şükür iyi oldu🙏 bak kendi doktorun seni ne güzel rahatlatmış, hayırlısı ile geçsin şu son haftalarda inşallah 🙏

çok geçmiş olsun...

Yaa ben okuyorum okuyorum kafam allak bullak oluyor 😅 söylenilen herşeyi aldım ancak okudukça sanki eksikler varmış gibi hissediyorum 😅😅😅 mesela demişlerdi ki 0-1 aylık kıyafeti çok alma çok hızlı büyüyorlar elimde hep 3-6 aylık kıyafetler var ne yapacağım bunlarla kurutma makinesine de attım kaç kere çeksin diye çekmedi 😅😅 gideyim de bi hastane çıkışı alayım evladıma
Aynen ya😃cok alma cok alma diyorlar ama kac tane lazim.cok ne kadar?😅bide Allah in izniyle kisin ortasinda dogacak hastane cikisi neyse de digerleri cok ince.biz polarli peluşlu seyler giyerken bebek ne giycek😁binlerce sey favoriledim ama aldigim 0🤣

Kızlar nasıl gidiyor hamilelik şimdiye kadar kaç kilo aldınız bn 35 haftalığım 7 kilo aldım
33+6dayım 9 kg aldım hastanede yatınca2 kg geri vermişim kızlar aramızda fl değeri geriden gelen varmı benim 1 2 hafta geriden geliyo 31+2 gerçi çoğu sayfada okuduğum kadarıyla bu çok bi sıkıntı değil ama insan merak ediyo işte

33+6dayım 9 kg aldım hastanede yatınca2 kg geri vermişim kızlar aramızda fl değeri geriden gelen varmı benim 1 2 hafta geriden geliyo 31+2 gerçi çoğu sayfada okuduğum kadarıyla bu çok bi sıkıntı değil ama insan merak ediyo işte
Kaç cm diyor doktorlar bebişin boyu için? Bu ölçümler makinada farklılık.gösterebiliyor 1 2 hafta sorun değil diyor doktorlar canim

Kaç cm diyor doktorlar bebişin boyu için? Bu ölçümler makinada farklılık.gösterebiliyor 1 2 hafta sorun değil diyor doktorlar canim
ya direk boyu şu demediler ama fl değerinden hesapladım 41.5 cm çıkıyo 2kg36gr
zaten sıkıntı değilde tamamen merak yoksa valla geçtim artık hesaptır kitaptır

Son 1 buçuk ay kala iştahım açıldı çikolatalı şeyler atıştırmalık filan istiyor canım. 34 haftada 9buçuk kilo aldım planım totalde 10 kiloydu ama olmayacaaaak.
Bnmde canım tatlı istiyor ama midem çok yanıyor yediğim zaman çoğu şeyi yiyemiyom 😫

X