2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Dimi,bence de oyle.sezeryanda gecelik nasil acilacak ki ameliyat yeri icin.pijama gibi daha mantikli.ben de yillarrrr once rahimden kist aldirmistim,pijama daha kullanisli olmustu.herkes gecelik sabahlik deyince kalmdim oylebende dediginiz gibi yapayim

Bide karna sarmak için pamuklu biseyde almak lazım kışın doğurcaz ameliyat yerini üşümeye lazım benim annem cirtli ayarlanabilir yumuşak sargı almış karın sakınca da ameliyat yeri aciyor hemde bele destek olur sizlere de fikir olsun yanınızda bulundurun kullanma ihtiyacı duyarsınız belki

iyi akşamlar kızlar bugün imza atarak çıktım hstaneden şükür bebekte plasentada sorun yok kanama çok çok az servikal de dedi doktorlar bi yandan stresliyim bişey olursa diye bi yandan kendi doktorum stres ve yorgunluktan olabilir dedi pazartesi kendi doktoruma gidicem hiç böyle bi durumla karşılaşan oldumu

Sonuçta ameliyathane kıyafeti olaracak üzerimizde odaya gelince de pijama giyeriz bnce

Yaa ben okuyorum okuyorum kafam allak bullak oluyor söylenilen herşeyi aldım ancak okudukça sanki eksikler varmış gibi hissediyorum mesela demişlerdi ki 0-1 aylık kıyafeti çok alma çok hızlı büyüyorlar elimde hep 3-6 aylık kıyafetler var ne yapacağım bunlarla kurutma makinesine de attım kaç kere çeksin diye çekmedi gideyim de bi hastane çıkışı alayım evladıma

Geçmiş olsun canım, stres her şeyi tetikliyor. Sakin kamaya çalış, iyi olmasan çıkarmazlardı seni. Güzel düşünelim pzt kendi doktorun ne diyecek önemli bu. Ona göre belirlersiniz sureci

1 2 tane hastane çıkışı al tabi 0 -3 ay ve 3-6 ay yoğunluklu tercih ettim ben, ama tabiki ilk 1 2 hafta giydirmek için yenidoğan seklinde de aldim bi kaç parca

Geçmiş olsun canım, stres her şeyi tetikliyor. Sakin kamaya çalış, iyi olmasan çıkarmazlardı seni. Güzel düşünelim pzt kendi doktorun ne diyecek önemli bu. Ona göre belirlersiniz sureci
öyle canım şükür kendimi iyi hissediyorum bebekte iyi ve hareketli tek dileğim şu 1-2 haftayı atlatalım gerisi kolay

merhaba 32. hafta çalışamaz raporu için tam ne zaman gitmek lazım internet 32. hafta başlayınca diyor doktorum 32+6 da başlar diyor.
Ben 32+2 de gittim raporda 32. Hafta diye geçiyor +kısmi çıkmıyor, her hastane farklı uyguluyor rapor kısmını.. ama 32+6 geç olabilir, eğer bu şekilde raporu yazdırırlarsa kurumunuz sorun çıkartabilir.. mümkünse 32+0 da filan gidin

Merhabaa Kızlar 34+4’teyim. Bebeğim 4 gün önce 2800 kiloydu. Doktorum kasımın son 2 haftası civarında doğumun başlayabileceğini öngörüyor. Bebek yola girmiş, yani olması gerektiği şekilde duruyor, ultrasonda yüzünü göremedik bile. El ve ayakları karnımın sağında ve sert vuruşlarından dolayı sağ kaburgam ve sırtımın sağ tarafı çook ağrıyor Ayrıca doğum için de bi panik geldi bana. Böyle iki gündür ağrılı ve depresifim. Motivasyon için napsam bilmiyorum.

Oy madallah kilosu çok iyi canim, bebek pozisyonda almış zamanı gelince sağlıkla doğsun inşallah ah o ağrılar mahvediyor beni de,magnezyumu 2 ye cikardik belki sizde de ise yarar..
Bazen bende depresif olup ağlıyorum nasıl olcak diye. Sonra geçiyor söyle düşünelim, yalnız değiliz, herkes bu yollardan geçti geçiyor , mucizemize kavuşacağız inşallah, normal doğum doğal bi süreç, yaradan öyle güzel yaratmiski bizleri, dayanılmaz diye bir şey yok yani..her şey güzel olacak diye düşün, ve her şey güzel olsun canimm ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…