2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba
Ben Ocak annesiyim :) Bulaşık deterjanlarına, çamaşır deterjanlarına,yumuşatıcılara vs. koku hassasiyeti olan oldu mu? Beni çok zorluyor.
Size de sormak istedim nasıl bir çözüm buldunuz
merhaba sonuçta bir annesin :) rabbim kucagına almayı nasip etsin yumuşatıcı ve bulaşık deterjanına hassaiyetim oluştu çamaşırları asamıyorum eşimi bekliyorum evide yumuşatıcı kokusu alıyor cam açıyordum 1 ay önceye kadar ama şimdi geçti zamanla gececektir...

merhaba sonuçta bir annesin :) rabbim kucagına almayı nasip etsin yumuşatıcı ve bulaşık deterjanına hassaiyetim oluştu çamaşırları asamıyorum eşimi bekliyorum evide yumuşatıcı kokusu alıyor cam açıyordum 1 ay önceye kadar ama şimdi geçti zamanla gececektir...
Teşekkür ederim inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız.. Geçti dedin ya nasıl içim rahatladı :) Hiç geçmeyecek gibi geliyor. Biraz daha dayanacağım artık .17.haftaya yeni girdim

Merhaba kızlar size bir sorum olacak. Gündüzleri iyiyim ama akşamları karın agrım oluyor içten içten ağrıyor karnım, sizce normal midir neden böyle bir şey yaşıyorum ?
birde tuvalete gitme sıklıgım nerdeyse 15 dakikada bire düştü, hatta bazen çıkar çıkmaz gene idrar hissediyorum sizce normal mi
Ağrı olayını bi doktoruna danış canim belki magnezyum filan başlar.. bende çok sık idrara çıkıyorum çok şu içince oluyor

Doğum ücretini herkese veriyorlar ama sütü sadece çalışmayan annelere diye hatırlıyorum.ödeme işlemi PTT den oluyor ama başvuruyu tam hatırlamıyorum sanki iskura müracaat ediliyordu
süt parasını ben çalışırken aldım canım ikisinide alıyosun biz birisini direk hastanedeyken çıkış evrakları hazırlarken başvurduk diğerinide eşim aile ve sosyal pol. bakanlığının bi kolundan başvurdu ama şimdi edevlet üstünden yapılıyo sanırım

süt parasını ben çalışırken aldım canım ikisinide alıyosun biz birisini direk hastanedeyken çıkış evrakları hazırlarken başvurduk diğerinide eşim aile ve sosyal pol. bakanlığının bi kolundan başvurdu ama şimdi edevlet üstünden yapılıyo sanırım
NE KADAR BİR PARA BU ACABA BENDE ÇALIŞAN BİR ANNEYİM :)

Benim gibi 18 19 haftalik hamile arkadaşlar bebekleriniz yukarı çıktı mı? Benimki yukarı çıktı sanki göbek deliği çevresinde kipirdiyo birde sol boşluğuma doğru vurduğunu hissediyorum acaba bu bebek hareketi değil mi diyorum ikilemde kaldim kızım 8 yaşında unutmuşum hamileliği 😊

Benim gibi 18 19 haftalik hamile arkadaşlar bebekleriniz yukarı çıktı mı? Benimki yukarı çıktı sanki göbek deliği çevresinde kipirdiyo birde sol boşluğuma doğru vurduğunu hissediyorum acaba bu bebek hareketi değil mi diyorum ikilemde kaldim kızım 8 yaşında unutmuşum hamileliği 😊
Bebeğinizin hareketidir o❤

Ü
bwnde de kayma hareketleri oluyor ama bir kaç gündür yok moralim bozuldu :KK43:

o bende de öyleydi arada bi hiç hareket yok gibi oluyo sırt üstü yatıp biraz dürtüklüyorum bi süre sonra hareketleniyo geri bi tepki veriyo
Dürtüklemek fayda ediyor mu ?? Bi de ben kendim duyamıyorum ama eşim elini koyduğunda duyduğunu iddia ediyor böyle bir şey olabilir mi benim de hissetmem gerekmez mi

Dürtüklemek fayda ediyor mu ?? Bi de ben kendim duyamıyorum ama eşim elini koyduğunda duyduğunu iddia ediyor böyle bir şey olabilir mi benim de hissetmem gerekmez mi
valla tekme attığında annenin hissetmemesi bence imkansız bayaa belli oluyo çünkü göbeğinin altına sağına soluna biraz baskı uygula sırt üstü yatarken biraz sonra bi tepki verir

X