2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Sabahları uyandığımda biraz bulantım oluyor ama öyle çok rahatsız edici şekilde değil. Bitmek bilmeyen kasık ağrım var Sık idrara çıkma ve arada uyuklama da var. Şimdilik bu kadaaar..

Bende bi kac gün uyku hali olmuştu simdi hiç bir belirti yok.

Bnde kasik agrim ve bel agrim var acaba normal mi ki doktor normal dedi yelesme oldugu icinde yinede endiseliyim

Bende ince bi baş ağrısı var ara ara geliyor çok rahatsız edici olmasada var yani. Birde göğüslerim ağrıyo ama progestan kullanıyorum onunla alakalı olabilir. Başkada birşey yok şimdilik

Bnde kasik agrim ve bel agrim var acaba normal mi ki doktor normal dedi yelesme oldugu icinde yinede endiseliyim
Bende de vardı adet olacakmış gibi kasik ağrısı ve hic olmadığı kadar bel ağrısı. Hatta her seferinde adet oldum bu sefer diye düşünüyordum. 2 gündür hafifledi. Sizin de hafifler inşallah.

Yok canım biz oraya başlıycaktık 10 gün adetim gecıkmişti stresten dedim test yaptım çift çizgi çıktı

Yok canım biz oraya başlıycaktık 10 gün adetim gecıkmişti stresten dedim test yaptım çift çizgi çıktı
Yaaaa ne güzelll çok şükür. çok sevindim bebeğinizin hemencik gelmesine. Benimki 5. Denemede geldi. Dahada emin olamıyorum kese kalp görmeden emin olamıcam.

Yaaaa ne güzelll çok şükür. çok sevindim bebeğinizin hemencik gelmesine. Benimki 5. Denemede geldi. Dahada emin olamıyorum kese kalp görmeden emin olamıcam.
5. Olsun canım bizimde olamasaydı başlıycaktık merkez araştırıyodum rabbim nasip etmiş çok şükür bizde daha gitmedik kese kalp atışı için yarın gidicem ben de inşallah

Hanımlar çorumda yaşayan var mı ?

Sabahları uyandığımda biraz bulantım oluyor ama öyle çok rahatsız edici şekilde değil. Bitmek bilmeyen kasık ağrım var Sık idrara çıkma ve arada uyuklama da var. Şimdilik bu kadaaar..
Kasık agrısı bende de cok bazen gecelerı uyanıyorum bıle. Gun ıcınde de ara ara yokluyor bazı hamılelıkletde 9 ay suruyor mus bazılarında 2ncı 3nvu aydan sonra kalmıyormuş. Mıde bulantısı sabah oluyor ama asırı degil hatta 1 hafta ıcınde yarım kılo aldım yıyourım yanı

Benimde yarın 11.10 da randevum var 3. Çocuk ama bunda daha cok heycanlı ve endişeliyim.
Folbiol evde vardi basladim bulantı.vs yok. Yediklerime dikket etmem gerekiyor ams cok kilo almamalıyım.

Kızlar doktorum bana haftada 2 gün folbiol. 5 gun Imom verdi. Birde her gün d vitamini 9 damla.. hepimizin süreci farklı tabi her gebe farkli. Sizlerede benzer şeyler verebilirler❣
Ben gebelik öncesi muayenesine gitmiştim. Folik asit vermişti. D vitaminin cok eksikmiş, d vitamini verdi. Hamile kaldıktan bir süre sonra d vitaminini bırakacaksın dedi ben de ne kadar süre diye sormadım. 1 haftadır içmiyorum ama baslayayim o zaman ben de tekrar.

Benimde yarın 11.10 da randevum var 3. Çocuk ama bunda daha cok heycanlı ve endişeliyim.
Folbiol evde vardi basladim bulantı.vs yok. Yediklerime dikket etmem gerekiyor ams cok kilo almamalıyım.
Ayy randevu sonrasi bekliyoruz kese resmini. Her bebek ozel annesi ondan bu heyecanın
Bende gebelik oncesi diyet yapmistim. Ideal kiloma gelmistim. Ama 2 haftadir yiyorum valla. Biraz dikkat etmem gerek

Ben son 3 aydır d vitamini kullanıyorum aslında yine de yazdı doktorum. Kuzum doktoruna sorarak hareket et. O bırak diyene kadar devam ❤

Ayy randevu sonrasi bekliyoruz kese resmini. Her bebek ozel annesi ondan bu heyecanın
Bende gebelik oncesi diyet yapmistim. Ideal kiloma gelmistim. Ama 2 haftadir yiyorum valla. Biraz dikkat etmem gerek
InsaAllah ilk isim sizinle paylaşmak ben ideal kilom.deil ama olmak istedigim kilodan 1 kilo fazlalıkla basladım gebelige 3 4 aylik olana kadar 2 kilo .versem cok iyi olur karbonhidrata dikkat etmeliyim. Diger gebeliklerimde cok almistim. Artik aklımi basıma alicam

Buna hepimiz dikkat etmeliyiz valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…