2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Biz bu sene tatili erteledik malesef bi yakinim hamileyken gidip enfeksuyon kapmisti erken dogum olmustu risk almak istemiyoruz .herkeste tatilde canımız da istiyor da malesef gidemiyoruz

Biz bu sene tatili erteledik malesef bi yakinim hamileyken gidip enfeksuyon kapmisti erken dogum olmustu risk almak istemiyoruz .herkeste tatilde canımız da istiyor da malesef gidemiyoruz
Canım ben doktorumla görüştüm bir sakınca görmedi havuza çok girmemeye çalış ama denize gitmen bizim içinde çok iyi olur doğumu kolaylaştırır dedi Sende bir danış istersen bebiş olduktan sonra kendini toplayana kadar biraz zor vakit buluruz

Bakalim bi düşünelim bakalim

Hanımlar bu sene bikini mi alacaksınız mayo mu ? Sizce hangisi rahat olur benim geçen sene aldığım bikinim kapanmıyor sırtı yeni almam gerek kararsız kaldım
Hafta sonu gittim bende denize.bende hep bikini vardı.ipli olmayanlar sıktı ama ipli olanla rahat ettim.bikiniyle idare ederim hamile mayoları çok pahalı bı iki ay için okadar para vermek istemedim.mayo olmaz diye düşünüyorum karın bölgesini ayarlasan göğüs bölümü ve altı geniş olur ya en az 250-300 TL gözden çıkaracaksın yada arkası ipli bikini alacaksın

Kızlar selam çatlaklarınız oluşmaya başladımı kullandıgınız kremler felan varmı?
İlkinde aktardan akzerin hamileler için çatlak yağını almıştım ve hep onu kullandim hiç catlagim olmadı bunda da aynısını aldım kullanmayı çoğunlukla unutuyorum ve kalça bölgesinde hafif hafif başladı çatlaklar

günaydın kızlar bebeğinin hareketlerini daha tam hissetmeyenler varmı benim ikinci olmasına rağmen daha pek hissedemiyorum 16+3 deyiz 3 4 gün sonra kontrolüm olcak o zaman öğrencem ama hep diyolar ya 2. daha erken hissettiriyo hareketlerini diye merak ettim

Bu aralar en çok yaptığım netten araştırma bu. İki oğlumda çok çabuk hissettim ama bunda hissedemiyorum. Bebeğin yapısıyla mı alakalı cinsiyetle mi bilmiyorum ama hissedemiyorum bende. Senin cinsiyet belli mi

kuzenimde kızsa ondan geç hissedersin hareketlerini dedi öğretmen çok araştıran 2 çocuk annesidir doktorda ikilide kesin bişey yok ama bana sorarsan kız demişti oğlumdan da hatırlamıyorum açıkcası onda ne zaman başlamıştım hissetmeye çalışıyodum o zamanlar

Ben ikinci gebeliğim ama henüz hissetmedim cinsiyet erkek kızımda da geç hissetmistim. Ama kalp atışını dinliyorum her akşam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…