2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kalbimiz hep birbirimizle, doğru zamanda sağlıkla inşallahÇok teşeklür ederimKendine dikkat et

detaylı ultrason için gene kadın doğum bölümünden mi randevu alınıyor? bizim ilçede yokmuş, ile gitmemiz gerekecek ama hangi bölümden alacağız acaba? ben de baksaydım şimdiden

Bende de ikindi vakti basliyor ilaci oldugunu bilmiyordum cok sevindim surekli mi kullanılıyor
gaviscon genelde hamileler için olan bi mide ilacı rennie talcid gibi şurup şeklinde ben ilk hamileliğimde 1 şişe çantamda 1 şişe evde 1 şişe ofisimde bulundurup şarapçılar gibi kafama dikiyodum vallaa :)

detaylı ultrason için gene kadın doğum bölümünden mi randevu alınıyor? bizim ilçede yokmuş, ile gitmemiz gerekecek ama hangi bölümden alacağız acaba? ben de baksaydım şimdiden
ben radyoloji bölümünde girmiştim ayrıntılı usg ye kadın doğum polikliniğinde de randevu alınabiliyo sanırım ama benim doktorum radyolojiden aldırmıştı randevmu

12 haftalik ayrıntılı ultrasyon çok.erken değil mi ya daha biz o haftada ikili test yapildi cinsiyet için erken dedi. 6 Temmuzda 3 li tarama ondan sonra ayrıntılı 14.haftada cinsiyeti belli oldu
Canim ben ayrintili ultrasonu ilk çocuğum öldüğü için mecburi yaptırmak zorunda kalıyorum

Direk radyolojiye randevu aldim. 22 hafta ayrintili ultrason istedigimi soyledim. O hastanede takipli olup olmadigimi sordu ve randevu olusturuldu.
Bazi sehir hastanelerinde de yapiliyormus eger o sekilde gitmeyi dusunuyorsaniz randevu olusturabilmeniz icin kadin dogumun yonlendirmeis olmasi gerekiyor

anladım teşekkür ederim, özele gitmeyeceğiz, o zaman kendi doktorumun yönlendirmesini bekleyeceğim demek ki

anladım teşekkür ederim, özele gitmeyeceğiz, o zaman kendi doktorumun yönlendirmesini bekleyeceğim demek ki
Rica ederim. Yine de doktorunuza sormakta fayda var. Ben de ilcedeyim peritonolaga yonlendirmek icin bulunan hastenede takipli olmak gerekiyorsa ve ilcedeki sisteme giremezse diye ozelde randevu olusturdum. Daha cok risk gorulen gebelikler icin sistemi girdiklerini okudum. Doktorunuz uygun sekilde sisteme girebilirse size mhrs de randevu acilabiliyor yoksa devlette direk alinamiyor

Merhaba kızlar. Güneş kremi ne kullanıyorsunuz? Kimyasal ürün kullanmamaya çalışıyorum. Yüzüm cok lekelendi içeriği temiz bildiğiniz güneş kremi var mı? Ya da doktorunuzun tavsiyesi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…