2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar. Güneş kremi ne kullanıyorsunuz? Kimyasal ürün kullanmamaya çalışıyorum. Yüzüm cok lekelendi içeriği temiz bildiğiniz güneş kremi var mı? Ya da doktorunuzun tavsiyesi.
Solenta pregna hamileler icin kullaniyorum bir haftadır memnunum bende de lekeler oluşmaya baslamisti.

Kendimiz mi aliyoruz doktormu yönlendiriyor bazilarinin kendi doktoruda bakıyormuş kafam karisti radyoloji bakmiyor mu
Devlet hastanesi icin kadin dogumcunuzun detayliyi uygun gorup peritanoloji randevusunu size acmasi gerekiyor. O zaman mhrs sisteminden alabiliyorsunuz.

Kızlar selam çatlaklarınız oluşmaya başladımı kullandıgınız kremler felan varmı?
Duzenli olarak baslamadim henuz. Aklima geldikce hindistan cevizi yagi suruyorum🌸

Kızlar selam çatlaklarınız oluşmaya başladımı kullandıgınız kremler felan varmı?

Ben henüz kullanmaya başlamadım doktorum ufaktan başla dedi Lierac ve Mustela yı önerdi fiyatları bana biraz yüksek geldi araştırıyorum başkaları ne kullanmış diye ona göre alıp kullanmaya başlamayı düşünüyorum yakkn zamanda
Tetanoz asisini olanlar var mi 😊 bana bugun yaptirmami soyledi yakin bir zamanda saglikocaginda yaptirayim

Tetanoz u sağlık ocağına kayıt açtırmak için ilk gittiğimde tarih vermişlerdi. Şu an 16+4 üm. Verdikleri tarih de 27 temmuz o zaman gidip olacağım inşallah

Kizlar benim disimde kaplama var ve 1.5 yıldır hava alıyor.Fircalarken filan aci oluyor dış etine bastırınca iltihaplı gibi koku var.Pandemi yüzünden yaptıramadim tedavi için acele etmem gerekirmi bebeğe zarari olurmu acaba ?

Kizlar benim disimde kaplama var ve 1.5 yıldır hava alıyor.Fircalarken filan aci oluyor dış etine bastırınca iltihaplı gibi koku var.Pandemi yüzünden yaptıramadim tedavi için acele etmem gerekirmi bebeğe zarari olurmu acaba ?
İlk üç ve son üç ay birşey yapamıyorlar. 1 hafta önce dişim çekildi iltihaplıydı antibiyotik kullandım. Benimde dolgum birden çürüdü anlayamadılar. İltihap bebeğe daha zararlıymış. Dişçiden tedaviden korkulacak bişey yok😊 Başta bende ilaç kullanmıyim biraz daha bekliyim dedim durdum dişimden oldum.

Kizlar son muayanede doktorum rahim agzini olctu. 2,5 un alti sıkıntıliymis dikis atiliyormus. Benim suan icin normal. Bir de 22. Haftada bakilacakmis. Sizlere de bakildi mi 😊

Hanımlar bu sene bikini mi alacaksınız mayo mu ? Sizce hangisi rahat olur benim geçen sene aldığım bikinim kapanmıyor sırtı yeni almam gerek kararsız kaldım 🥺

Hanımlar bu sene bikini mi alacaksınız mayo mu ? Sizce hangisi rahat olur benim geçen sene aldığım bikinim kapanmıyor sırtı yeni almam gerek kararsız kaldım 🥺
Ağustos sonuna doğru bi yazlığa gitmeyi düşünüyoruz valla göbeğim ne alemde olursa artık ona göre bisey alırım gibi. Ama bikini galiba.. çünkü denize gir çık değiştirmek gerekiyor. Islak oturulursa enfeksiyon riski artıyormuş

Biz bayramda plan yaptık almam gerek 4. Ayım bitti karnım henüz yok 3 hafta içinde de pat diye çıkmaz diye umarak bikini almak istiyorum arada kaldım 🥺
Ağustos sonuna doğru bi yazlığa gitmeyi düşünüyoruz valla göbeğim ne alemde olursa artık ona göre bisey alırım gibi. Ama bikini galiba.. çünkü denize gir çık değiştirmek gerekiyor. Islak oturulursa enfeksiyon riski artıyormuş

X