2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bizde cinsiyet belli olmadı. Tahmin de yapamadı doktor. Çok temkinli davranıyor benimki. Daha önce %90 erkek dediği çocuk başka hastanede yapılan ayrıntılı ultrasonda %100 kız çıkmış da 😅

Kızlar benim ikili testteki dr ve kendi dr kıza benziyor demişti dün başka bir hastaneye gittim arkadaşımın doktoruna , cinsiyeti erkek dedi şok oldum acaba değişir mi sonradan pipiyi falan gösterdi yanii
Yanı pipiyi de göstermiş daha da değişmez canim..korkutuyor bu durum valla beni 12 de %70 kiz dedi doktorum 14 te %90kiz dedi. Salı gidicem inş değişmez bir sürü alışveriş yaptım valla😥

Yanı pipiyi de göstermiş daha da değişmez canim..korkutuyor bu durum valla beni 12 de %70 kiz dedi doktorum 14 te %90kiz dedi. Salı gidicem inş değişmez bir sürü alışveriş yaptım valla😥
Erken cinsiyet tahmini yanıltıcı olabiliyor canm ama seninkinin değişeceğini düşünmüyorum. Bebeğin o anki pozisyonu ultrason cihazının düzeyi ve doktor tecrübesi önemli. Birde sürekli doktor değiştirmemek lazım yanıltıyolar.

Bende öyle istiyordum kız olsun diye ama erkek çıktı o yüzden kaptırmayın kendinizi ben şok oldum erkek duyunca tuhaf oldum hazır hissetmiyordum kendimi sonra kendime kızdım sağlıklı olsun dedim . En iyisi haftasında öğrenmek

yok kaptırmıyorum zaten ilk çocuğumada önce kız dediler sonra ayrıntılıda erkek dediler :) onun için erken hafta tahminleri bana anlamsız geliyo
Benimde bi oğlum vardı bunda da hep kız geçiriyordum içimden hatta ismi bile hazırdı birde benim hep tahminlerim tutardı hep kendi kendime bukadar kıza alistirdin erkek olursa üzülürmüyüm diye düşünüyorudum ama erkeği duyunca içimde tarif edilemez bi mutluluk duydum :rolleyes: hiç üzüntü hissettin mi derseniz hiç ama hiç üzülmedim anneliğin çok farklı birşey olduğunu yeniden anladım :KK36: Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah

Aaa sende mi balıkesir'densin hangi Dr gidiyorsun
merkezde değilim ama. çok doktor değiştirdim :KK70: önce burhaniye devlet hastanesinde öğrendim 2 kez ona gittim, sonra içime sinmedi körfez hastanesinde bi doktora gittim, ona da içim ısınmadı, sonra ayvalık devlet hastanesinde bi doktoru çok önerdiler, en son ona gittim pazartesi günü. ve ona devam edicem sanırım artık :KK70: sen?

Kızlar ben kasıklarımda ağrımdan dolayı doktora gttim , meğer rahmim kasılıyormuş bana hem progestan iğne hem de kapsül verdi , kapsül sabah öğle akşam şeklinde ama iğneyle aralarında ne kadar vakit geçmeli bilen var mı ?

Kızlar ben kasıklarımda ağrımdan dolayı doktora gttim , meğer rahmim kasılıyormuş bana hem progestan iğne hem de kapsül verdi , kapsül sabah öğle akşam şeklinde ama iğneyle aralarında ne kadar vakit geçmeli bilen var mı ?
Cnim kasilmayi usg mi gordu doktor? Haftalık ignryse prulotun hic fark etmiyo saati kapsul ismi ne?

X