2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Ah o mide yanması bende de oluyor ayran kefir içiyorum arada. Kahveyi max 1 bardak. Çayı da sabahları 1 bardak akşam çoğu zaman hiç içmiyorum
Nescafeyi içtim midem bulanmadı yanmadı ya o kadar mutlu oldum ki ama 1 gibi onu içiyorum başka bişey yok gün boyu su içiyorum. Evde yaptığım ayranı içemedim. Marketten alıp içiyorum onada zararlı diyorlar valla ne içeceğimi şaşırdım. Hep hayalim Allah ömür verirse 5 çocuğum olsundu ama üç iyidir iyi modumdayım artık

Ayranı bende hazır içiyrum sütü de öyle evde yapılan yoğurt vs. Yiyip içemyrum

Bende başlamadı yanma başlamasın ya akşam bulantılarım yeni geçiyor gibi Nescafe çok içmesen iyi olur aslında

Zaten açık süt alıp içmek iyi değil bir arkadaşım açıkta satılan peynirler brucella kapmış 29 haftalik bebeğini kaybetti
Benimde doğumda 21 aralık aynıymışız sizle sat neydi sizin
15.mart canım aynıyız cinsiyet belli mi sizin?

Zaten açık süt alıp içmek iyi değil bir arkadaşım açıkta satılan peynirler brucella kapmış 29 haftalik bebeğini kaybetti
15.mart canım aynıyız cinsiyet belli mi sizin?
16 Mart benim sat Çarşamba 2 liye girdim Daha küçük dedi söylemedi sizin bellimi

Valla güzel öneriler alıyorum akıl akıldan üstün teşekkür ederim. Dişimden bulantımdan dolayı yiyemeyince içiyim bari diyorum. Alıyim de yapıyim ya
Soğuk soğuk iyi oluyor annem sağolsun yapıp kavanozlayıp getiriyor bana içine bazen kuru üzüm, armut dilimleyip koyuyor lezeetli oluyor şekere de gerrk yok doğal organik hemde bağırsak çalıştırıyor

Nerde faydasız şey var yiyip içebiliyorum. Sucuk salam olmaz diyorlar napim Bi onları canm çekiyor. Nescafe yok hazır ayran katkılı içme. Aralık ayına da çok var

Soğuk soğuk iyi oluyor annem sağolsun yapıp kavanozlayıp getiriyor bana içine bazen kuru üzüm, armut dilimleyip koyuyor lezeetli oluyor şekere de gerrk yok doğal organik hemde bağırsak çalıştırıyor
Annenizden Allah razı olsun. Benim annem hiç umursamıyor beni. Keşke biride bana yapsa kendim yapıcam artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…