2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Sağlıkla gelsinde 1 ay sonra olsun tek

Merhaba ben yaptırdım benim de riskli çıktı. Beta 400lerde risk durumu da 1:506 çıktı
Lütfen bu degerlere takilip üzülmeyin.. bunlar sadece olasılık..güzel düşünün güzel olsun içininiz rahat edecekse amniyosentez ya da yurtdışına gönderilen genetik testleri yaptırabilirsiniz..

Lütfen bu degerlere takilip üzülmeyin.. bunlar sadece olasılık..güzel düşünün güzel olsun içininiz rahat edecekse amniyosentez ya da yurtdışına gönderilen genetik testleri yaptırabilirsiniz..
Doktor da testi yaptırabilirsin ama gerek yok dedi. Sağ olsun çok rahatlattı beni. Testi yaptırdığıma da pişman oldum. Ne yaşarsak yaşayalım kabulüm zaten

Tüm gün sürmüyor ama ara ara sürekli oluyor buda beni çok halsiz bırakıyor çünkü bişey yiyemiyorum...
İki gün önceye kadar ben de öyleydim. Aslında doktorum bi folik asit vermişti zencefilli o iyi gelmişti. Ama ne olduysa iyi gelmemeye başladı ve ben gece gündüz mide bulantısıyla uğraşmaya başladım kusmuyorum öğürüyorum ağzım sürekli sulanıyor falan dedim ki madem öğürüyorum bişiler yiyeyim de dolu dolu kusayım bari salatalık peynir ekmek ne hazırlayabildiysem yedim. Meğer benim ilacım mideme bişiler inmesiymiş Şimdi kendimi aç bırakmamaya çalışıyorum. Ekmeğin arasına biraz peynir koyup yesen bi de böyle denesen??

kuzum ben güzelce kahvaltı yapıyorum, aradan yarım saat geçiyor geçmiyor tekrar mide bulantısı bende senin gibi kusmuyorum ama midem agzımda gezıyor sonrada hiç bişey yemiyorum hamile kaldıgım kilolarda geziyorum hatta 70 gr kilo kaybım var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…