2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

anladım . Şmdi daha iyisniz umarım

Kızlar iyi geceler ben 13. haftadayım ama hala mide bulantılarım halsizlik yorgunluk kendimi çok kötü hissediyorum ne zaman bitecek ,ne zaman gececek bu durum yaşayan ölü gibiyim valla ya
Cnim senmi benmi acsba? Ayni dedigin seyleri yasiyorum +dilde aci tat tukuruk salgisi halsizlik hele aksam ustu tam ölü gibi oluyorum. Senin cinsiyet belli olmusmuydu

Merhaba teşekkür ederim 11+1 de öğrendik biz. Değişmez ama yine de bir süre alışveriş yapmayın dedi doktor. Erkek çabuk belli ediyor.

Kızlar iyi geceler ben 13. haftadayım ama hala mide bulantılarım halsizlik yorgunluk kendimi çok kötü hissediyorum ne zaman bitecek ,ne zaman gececek bu durum yaşayan ölü gibiyim valla ya
Benimde aynı 12 haftada hep bıçak gibi kesilir diyorlar ama ben artık çok umutsuzlaştım. Koku hassasiyetim yemek kokularına gelemiyorum. Dişimi fırçalarken bile midem bulanıyor. İki oğlumda da zencefil kaynatıp içtim ama ne zaman geçmişti bu kadar oldu mu bulantı hatırlayamıyorum( beyin her doğumdan sonra sancıyı, çekilen acıyı silermiş benimki bulantı olayında silmiş demek ki) prilam ve zencefilli folik asit bana mısın demiyor. Midemde asit patlaması yaşıyorum. Umarım biter hepimizin.

Kizlar kontroldeydim iyi minicigim. Ikili sonucumuzda cikmis normal o da bugun itibariyle demir ve omega 3 e basliyoruz
Oy masaallah kuzum. Rabbim sağlıkla ilerlemesini nasip etsinn ben kendimi zor tutuyorum alışveriş yapmamak için minik minik bir iki tulum aldim

Kizlar kontroldeydim iyi minicigim. Ikili sonucumuzda cikmis normal o da bugun itibariyle demir ve omega 3 e basliyoruz
Masallah size bana omega baslatmadi suan decavit verdi gelecek ay ferro sanol kullanacaksin omega 3 istiyorsan kendin alabilirsin dedi kullanmalimiyim kullanmamalimiyim karar veremiyorum

Oy masaallah kuzum. Rabbim sağlıkla ilerlemesini nasip etsinn ben kendimi zor tutuyorum alışveriş yapmamak için minik minik bir iki tulum aldim
Degil mi insan nasil sabirsizlaniyor. Ben de basladim 16 yi bekleyeyim diyorum ama dayanamiyorum urun tavsiyelerine de baslariz
Masallah size bana omega baslatmadi suan decavit verdi gelecek ay ferro sanol kullanacaksin omega 3 istiyorsan kendin alabilirsin dedi kullanmalimiyim kullanmamalimiyim karar veremiyorum
Omega 3 e 16 dan sonra baslanabiliyor diye biliyorum. Aslinda biz erken baslamis olduk. O zaman karar verirsiniz

Degil mi insan nasil sabirsizlaniyor. Ben de basladim 16 yi bekleyeyim diyorum ama dayanamiyorum urun tavsiyelerine de baslariz

Omega 3 e 16 dan sonra baslanabiliyor diye biliyorum. Aslinda biz erken baslamis olduk. O zaman karar verirsiniz
16 ya gelene kadar ceviz falan yerim bende gida olarak almaya calisayim

Kizlar benim 5 gundur boynumun sol tarafi sol gozum ve sadece basimin sol tarafi agriyor bu nasil gecer nescafe normalde bendeki agrilari gecirir suan 3 u bi arada var zararli olur diye icmiyorum

Mentollu kremler vs masaj yaparak suruyorum. Burda parol de icilebildigini yazmisti kizlar
Ben gebelik oncesi 3 ay ve sonrasi bilerek parol dahil hicbir ilac kullanmadim canim sadce gebeligimin ikinci ayi doktor enfeksiyon icin antibiyotik verdi cok tereddut ederek iki tane onu yuttum diger gittigim doktor birak onu asla yutma dedi onun disinda hic bir ilaci almadim ama dediginiz kremleri deneyebilirim

Hangisini canim istiyorsa, ya sade türk kahvesi ya sade filtre kahve kuzu. Napam ya çok seviooommm
filtre kahve birebir gecen yil tatilde de boyle bas agrisi c9k cektim gittigimiz yerde kafelere kosuyordum filtre kahve var ama demlemek icin filtresi yok az nescafe az da turk kahvesi karistirim ben bakalim ise yarayacakmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…