2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar iyi geceler ben 13. haftadayım ama hala mide bulantılarım halsizlik yorgunluk kendimi çok kötü hissediyorum ne zaman bitecek ,ne zaman gececek bu durum yaşayan ölü gibiyim valla ya
Ya bende öyleyim 11 haftamdayım ama sizin gibi aynen hep yatmak istiyorum sürekli kusuyorum yemek yemekten soğudum adeta Allah yardımcımız olsun

Cnim senmi benmi acsba? Ayyokni dedigin seyleri yasiyorum +dilde aci tat tukuruk salgisi halsizlik hele aksam ustu tam ölü gibi oluyorum. Senin cinsiyet belli olmusmuydu
yok kuzum benim cinsiyeti devlet hastanesi söylemedi istesede söyleyemezdi 2li tarama testine gittigimde yüz üzeri yatıyordu zaten valla bende ölü gibiyim elim ayagım boşalıyor bazen nefes darlıgı felanda yaşıyorum...

Cinsiyeti öğrenen kızlarr eşinizle beraber mi öğrendiniz? Yoksa eşinize sürpriz mi yaptınız nasıl sürprizler yaptınız ? Fikir alabilir miyimmm ben daha öğrenmedim ama fikir olsun işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…