2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Cinsiyeti erkek olan anneler, bulanti kusma cok yasadinizmi? Sahsi fikrim erkek bebeklerinde hafif kiz bebeklerimde cok agir geciyor
Kuzum kişiden kişiye değişiyor o.benim ilki erkekti hafif oluyordu bulantı hiç çıkarmadım şimdi kuzenimde hamile kız 6 kilo verdi hiç bir şey yiyemiyor 4 aylık olmasına rağmen onunda erkek

Topikte cinsiyetler başlamış ne güzel.bizim daha var öğrenmeye erkekler çabuk gösteriyor kendilerini bakalım bizim kuzu ne olacak.dün Dr gidecekler vardı nasıl geçti?
Dün ben gittim.ikili test için kan verdik sonucu daha göndermedi doktorum bana. (Akşama çıkar demişti) ölçümler yapıldı şükür şimdilik iyi idi. Kızım olacak nasip olursa
2 haftaya sizinde belli olur

O baş ağrısı iyi bilirim.cuma günü yine tuttu bide migren var bende ilaçsız geçmiyor maalesef minoset veya parol kullanabiliyorsun şiddetli ve kesmeyecek gibiyse bı fincan şekerli türk kahvesi ile iç yarım saatte geçiriyor

Boşver hepsi aynı.bende ücretsiz izin diye diretirken bizimkinde arabanın modelini yükseltiyor

Kuzum cin takvimi kız rus takvimi erkek dedi.. sıfır bulantı. Sadece sabahları hafif oluyordu. Benim ilk gebeliğim erkekti o da öyle idi. Sadace sabahları çok hafif oluyordu. Curuttum gittim tezi
Darısı bana inşallah cin ve japon de kız rusda erkek diyor.bi paşanın yanına birde prenses olsa güzel olur

Merhaba arkadaşlar, 10.haftanın içindeyim ve kasıklarım çok sertleşti ve ağırıyor. Benim gibi bu sıkıntıları yaşayan var mı? Doktora da gidemiyorum bulunduğum yerden dolayı

Merhaba arkadaşlar, 10.haftanın içindeyim ve kasıklarım çok sertleşti ve ağırıyor. Benim gibi bu sıkıntıları yaşayan var mı? Doktora da gidemiyorum bulunduğum yerden dolayı
Kasık ağrısı ara ara yaşıyorum ben. Kanamam filan olmadığı sürece sorun yoktur canim. Rahim büyüyor onun ağrısıdır

Kizlar bugun devlette doktora gittim adamin sekreterleri cok sinir bozucuydu doktor da tam tersi cok beyefendiydi nasilsin iyi gidiyomu diye konusarak muayene etti hic oyle beklemiyodum ense olcumu yapti iyi dedi cinsiyet icin kucuk dedi 12 hafta 1 gun tek sorun ikili test 2 hafta sonra cikar dedi. Bide ayrintili usgye girdirmedi

canım ayrıntılı usg ye 20. haftasını doldurması gerekiyormuş sanırım

Teşekkür ederim canım annemde öyle söyledi ama içim rahat etmedi :/
Kalbini ferah tut , üşütmemeye çalış 10. Haftam benm sürekli kasıklarım ağrıdı. Tabi uzun süreli ağrılr değildi ama o hafta ara ara sürekli ağrım oldu. Elhamdülillah iyiyiz şmdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…