2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Cok tesekkur ederim iyiki yazmisim cok rahatladim sagolun

Fikirler degisir canim daha erken degisik isimler duyarsiniz ikinizin de kararlari degisir elbet ortak bir isimde bulusucaksiniz nasil olsa olsun isim tartismalari bile guzel saglikla gecsin bu gunler
Rabbim sağlıkla kucagimiza almayi nasip etsinde ismide bakalim doğuma kadar anlaşıp ortak bir noktada buluşuruz

Kalkip lavaboya gidince beyaz hemen dusuyor zaten.ama usenmedigimde bazen amuda kalkar gibi durup itiyorum daha kolay gidiyor kendiliginden.hemde kalkinca hemen akmiyor.sanirim daha iyi gidiyor derine...benim sabah bulantilarim bitti ama gece 12 gibi bulamtim ve asiri derece bas agrim basladi.dun gece hic uyuyamadim bas agrisindan

Kizlar ben tahlilleri devlette yaptirip ozeldeki doktora gistermek istiyorum ikili testi falan yaptirmam icin illa orda bi doktorami gitmem gerek

Ben de oyle yaptirma dusuncesiyle gittim 2li yapilmayip 3 lu yapiliyormus. Sizin gideceginiz hastanede yapiliyorsa olur tabiki doktorunuz sonucunuzu yorumlar
Canim burdaki kadin dogumda arkadas ikili test yaptirmis oyle soyledi yani doktora gorunmeden direk ikili test yaptirmak istiyorum deseler yaparlarmi

Canim burdaki kadin dogumda arkadas ikili test yaptirmis oyle soyledi yani doktora gorunmeden direk ikili test yaptirmak istiyorum deseler yaparlarmi
Doktora randevu almalisinki yonlendirebilsin. Ultrasonda enseye bakip kan ister. Doktora randevu almadan halledilebilecegini sanmiyorum benim demek istedigim bir kez de devlete gidip isini gor. Sonuclari yine ozeldeki doktoruna goturursun

Doktora randevu almalisinki yonlendirebilsin. Ultrasonda enseye bakip kan ister. Doktora randevu almadan halledilebilecegini sanmiyorum benim demek istedigim bir kez de devlete gidip isini gor. Sonuclari yine ozeldeki doktoruna goturursun
Anladim canim sagol randevu alamiyorum gidip fis kestirmeye calisacam bugun hic gidesim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…