2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar siz beni bide görün sabah kahvaltidan once iki drfa o suyu cikaranada kadar bi hal dusuyorum kahvalti sadecs bi dilim ekmek bi bardak cay oda oldugu gibi geri geliyor.gun ici zsten bisey yiyemiyorum yediklerimide cikariyorum.gece 1de bile kustum dusunun artık kusmaktan kasiklaeim karnim ağrıyor

Kizlar siz beni bide görün sabah kahvaltidan once iki drfa o suyu cikaranada kadar bi hal dusuyorum kahvalti sadecs bi dilim ekmek bi bardak cay oda oldugu gibi geri geliyor.gun ici zsten bisey yiyemiyorum yediklerimide cikariyorum.gece 1de bile kustum dusunun artık kusmaktan kasiklaeim karnim ağrıyor
Bunu için doktorunuz ilaç verebilir. Işe yarıyor kusmayı bakılıyor.

Ya kizlar sacma gelebilir ama ben kusarken cok siddetli kusuyorum yani alt karnim cok ani kasiliyor her ögurmemde.bebise birsey olur diye kusmamaya calisiyorum.yani kustuktan sonra yuzumde kilcal damarlar belli oluyor o derce zorluyorum😐

Kizlar siz beni bide görün sabah kahvaltidan once iki drfa o suyu cikaranada kadar bi hal dusuyorum kahvalti sadecs bi dilim ekmek bi bardak cay oda oldugu gibi geri geliyor.gun ici zsten bisey yiyemiyorum yediklerimide cikariyorum.gece 1de bile kustum dusunun artık kusmakt
Bunu için doktorunuz ilaç verebilir. Işe yarıyor kusmayı bakılıyor.
Kizimda rennie vermisti ve hic ise yaramamisti.

Kizlar siz beni bide görün sabah kahvaltidan once iki drfa o suyu cikaranada kadar bi hal dusuyorum kahvalti sadecs bi dilim ekmek bi bardak cay oda oldugu gibi geri geliyor.gun ici zsten bisey yiyemiyorum yediklerimide cikariyorum.gece 1de bile kustum dusunun artık kusmakt

Kizimda rennie vermisti ve hic ise yaramamisti.
Ben hiç kullanmadım şiddetli bulantılarım yok ama ilaç kullanan arkadaşlarım var. Baya da kesmişti bulantılarını. Belki başka bi ilaç verebilir

kızlar bende 11. haftadayım ama hiç yemek yiyemiyorum sabah 1 kahvaltı yapıyorum daha sonra akşama kadar sadece su ve meyve çok midem bulanıyor ama kusma yok ayrıca kokular mahvediyor beni akşamda sadece çorba ve yogurt böyle beslenme olurmu ya :KK43:
Bnde pek birsey yiyemiyorum canim ama birisi yapip getirirse yiyebiliyorum. Salçali yagli seyler hic yiyemiyorum yogurtlu seyler yeşillik yiyebiliyorum anca

kızlar bende 11. haftadayım ama hiç yemek yiyemiyorum sabah 1 kahvaltı yapıyorum daha sonra akşama kadar sadece su ve meyve çok midem bulanıyor ama kusma yok ayrıca kokular mahvediyor beni akşamda sadece çorba ve yogurt böyle beslenme olurmu ya :KK43:
Al benden de o kadar hiç birşey yiyemiyorum meyve dışındaa fenayımm herşey kokuyor 😣

Bende aynıyım canım sabah bile yiyemiyorum 😔

Maşallah sağlıkla gelsin minnos🙏🥰
Teşekkür ederim 🥰 bugün doktor randevum vardı . Ovulasyon testiyle hamile kaldığım için yumurtlama tarihimi söyledim o yüzden tahmini doğum tarihim değişti. Sat ı 29 mart olarak kabul edicez tahmini doğum da sezaryen ile olacağı için Aralık sonu dedi 🥰🥰 hayırlısıyla inşAllah

Bende aynıyım canım sabah bile yiyemiyorum 😔
Cnim ac kalmaya yememwge raziyim yeterki kusmam dursun. Kusmadigim zaman daha kotu oluyirum midem eksitip duruyo sonrada tukuruk salgisi +agzim zrhir gibi oluyor. Az once yine istifra ettim ve yuzum gozum sisti bu gebeligim ogluma gore cok zor geciyor yinede Rabbimin verdiği mucezeye sukurler olsun🤲

Teşekkür ederim 🥰 bugün doktor randevum vardı . Ovulasyon testiyle hamile kaldığım için yumurtlama tarihimi söyledim o yüzden tahmini doğum tarihim değişti. Sat ı 29 mart olarak kabul edicez tahmini doğum da sezaryen ile olacağı için Aralık sonu dedi 🥰🥰 hayırlısıyla inşAllah
Sağlıkla ilerlesin sağlıkla doğsunda 🙏 gerisi hallolur.

Merhaba Kızlar şimdiden herkese hayırlı bayramlar dilerim
17 mayısta ikili taramaya girecez bizim gibi girecek olanlar buradamı .. ya da girmiş olan var mı nasıl oluyor korkulacak birşey var mı bilgisi olanlar yazabilirmi

17 mayısta ikili taramaya girecez bizim gibi girecek olanlar buradamı .. ya da girmiş olan var mı nasıl oluyor korkulacak birşey var mı bilgisi olanlar yazabilirmi
Bende 20 sinde yaptırcam canım. Nasip kısmet yaptırmayan bile var ne gelirse rabbimden korkma içimi ferah tut

Merhaba canım ben de 17 sin de yaptıracağım 2li testi korkulacak birşey yok ense kalınlığı ölçülüyormuş ultrasonla bildiğim kadarıyla Bir de kan da 2 değere bakılıyormuş hastaneden hastaneye değişiyor da maksimum 1 hafta içinde sonuçlar çıkıyormuş, inşallah sağlıklıdır bebişlerimiz biz bunun için dua edelim gerisi Allahın takdiri 🥰

Kızlar bende bugün gittim kontrole 11+3 olmuşuz çok hareketliydi eli kolu hiç durmuyordu 😃 haftaya ikili test için çağırdı
neden 2 li tarama için haftaya çagırdı ki normalde 11-14. haftada yapabiliyorlar çünkü bende 11+2 de randevu aldım 2li tarama için ...

bende 17 mayıs için ankara şehir hastanesinden randevu aldım hayırlısı inşallah...

Canim benim korkulacak hiç bisey yok. Kan alicaklar 1 haftaya sonuç çıkar. Bebeğin ölçümleri yapılıyor ense kalınlığı filan.. benimde 24 unde olcak inş 🙏

X