2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar
bende 4+4 yeni öğrendim gebeliğimi.
Cumartesi doktora gideceğim tam 5 haftalık olacak son bat tarihine göre
Sizce keseyi görür müyüz?

Bende 5+3 te kese göründü Cuma’ya tekrar çağırdı ama hiç Birşey demedi yani kalp atışı için gel vs gibi sadece herşey yolunda kontrole gel dedi pek beğenemedim doktoru da fazla soğuk geldi
Onu kast etmiştir gel derken ancak görülmeme ihtimali de var tabi erken çünkü

Kızlar demin kontrole gittik ama kapanma nedeniyle artık 4'ten sonra hasta bakmıyormuş doktor. Muayene olamadım yani. Yarın bir daha gideceğiz inşallah.

Kizlar ben doktoru aradim,ayin 10 11 i idari izinden kapali olur diye dusunmustum.ama aciklarmis.aldim randevuyu 11ine iptal etmezler dimi son anda10gun daha beklemek

slmm canlar bende mide bulantısı fena herşey kokuyor 3 kilo verdim meyve dışında birşey yiyemiyorum birde sarı akıntım oluyor normal mi acaba

slmm canlar bende mide bulantısı fena herşey kokuyor 3 kilo verdim meyve dışında birşey yiyemiyorum birde sarı akıntım oluyor normal mi acaba
Benimde bulantım yok fakat iki gündür herşey iğrenç kokuyor gibi bu yemek bozuk mu diyorum insanlar hayır gayet normal diyor hep Benimde biraz akıntım var ama açık renk

Arkadaslar ümmi subyandan bahsetmissiniz. Bir arkadasimda yumurtlama gerceklesmiyor.
Duanin tam olarak nasil yapilmasi gerek? Yazdirip uzerinde mi tasimali?

Ben de 8. Haftada duyabildim. Alttan baktirmamistik. Heyecan yaptirmis minikler

Al benden de o kadar. Acaba sık ultrasona girmenin bebege zarari oluyor mudur
Yaa bende bir ihtimal bu cuma duyarım diyordum ama çok değişkenlik gösteriyor sanırım
Sanmıyorum zararı olacağını sonuçta onca hamileye uygulanan bir işlem öyle olsaydı mutlaka birşeyler duyardık veya doktorlar uyarırdı diye düşünüyorum

Canım benimde çok kötü midem dolabin kapagını açamıyorum bile bende sadece meyve yiyorum ayrıca benimde çok akıntım oluyor hatta bazen yeşile dönüyor ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…