2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Benim 30mkasom

Benim 30 kasım gözukuyor ama 1 Aralık da olabılır yanı hemen hemen aynı zamanlarda gene kalmışız sızınle❤️ hayırlı olsun 😍 ınsallah Allah sağlıkla evlatlarımıza kavuşmayı nasip eder. Haftaya salı günü kalp dinlemek ıcin randevumuz var. Dun bıraz lekelenme oldu kahverengı doktor ıgne attı rıske atmamak ıcın aslında normal bu dönemlerde ama rıske atmayalım dedı. Arada adet sancısı gıvı sancı gırıyor ama cok sıddet lı degıl. Son derece heyecanlı bu surec. Aslında hayalım hamıle kalınca biriken tum kıtapları okumakta ama elıme aldıgım kitaba odaklanamıyorum hemen telefonu elime alıp google aratıyorum içinde bulunduğum hamılelık haftasını :)
Teşekkür ederim. Haftaya çrş tekrar çağırdı beni kese büyümüş mü bakalım dedi. Belki ben de duyarım kalbini ❤️ Evet ben de yumurtlama mı çatlama mı falan derken emin olamıyorum ya 30 kasım ya 1 aralık. Evet lekelenme normal diyolar ama artma ihtimaline karşı önlem almıştır belki doktorun. Daha nokta kadarlar ama onların sağlığı en önemlisi işte katlanıyoruz herşeye:) Sağlıkla gelsinler, daha çok mutluluk daha çok huzur getirsinler:)

Hoşbuldum canım ..
yok baktırmadım ya açıkcası 10 gün sonra gidip kalp atışını da duyabilmek istedim. malum hastalıktan dolayı git gel yapmak istemiyorum. benim ilk bebeğimde daha minnak
Evet hastalık iyice arttı çift maske takin gidincede.. 10 gun sonra duyulur kalp.atisi. rabbim hepimizde duymayı nasip etsin🙏

Kızlar bende kontrole gittim
Beta hcg değeri 1500 olursa vajinal ultrasyonda
3 bin üzeri olunca normal ultrasyon da gözükür kese dedi bakmadan geri gönderdi kan testi de istemedi
Daha yeni diye bakmıyorlar canim. Bizler sabırsızis. Adetin üstünden bi 10 gün geçince gitmek gerekir ama nerdeee şahsen ben bekleyemiyorum o kadar

Kızlar bende kontrole gittim
Beta hcg değeri 1500 olursa vajinal ultrasyonda
3 bin üzeri olunca normal ultrasyon da gözükür kese dedi bakmadan geri gönderdi kan testi de istemedi
Ctesi değerim 912 çıkmıştı kese görünmedi. Bugün yine vardı kontrolüm keseyi gördük şükür. Sizin de haftaya görünür muhtemelen.

Kızlar yardım 🙋‍♀️ bende akdeniz anemisi var demirim o yüzden hep yerlerde. Doktora 10 günden önce gitmeyeceğim. Bu arada demir takviyesi almak istiyorum. Zaman kaybetmek istemiyorum. Doktorunuz size demir ilacı verdi mi? Verdiyse hangisi bana söyler misiniz lütfen?

Kızlar yardım 🙋‍♀️ bende akdeniz anemisi var demirim o yüzden hep yerlerde. Doktora 10 günden önce gitmeyeceğim. Bu arada demir takviyesi almak istiyorum. Zaman kaybetmek istemiyorum. Doktorunuz size demir ilacı verdi mi? Verdiyse hangisi bana söyler misiniz lütfen?
Canım ben düşük sonrası Santafer diye bi hap vardı onu kullanmıştım.. 10 gün sabret kuzum Doktorun ilacı versin

X