2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım Allah razı olsun inşallah seninde güzel haberlerini alırız bu ay ve aramızda görürüz seni umarım. Sabah sabah cok pozitif bi yere etiketlendim. Bu kadar emek ile yazılmış bir yorumu iki kelime ile es geçemezdim. Tüm güzel dualar senin olsun gönlündekini 9 ay sonra kucağına alman dileğiyle

Kızlar keseyi hangi degerle kac haftalıkken gördün

inşallahhh canım inşallahhh hepimizin yüzü güler seninde en yakın zamanda güzel haberlerini nasip etsin ALLah bize :)))

Canım çok geçmiş olsun. Şuan ne durumdasın inşallah geçmiştir bol bol dinlen

Ah canm canı gönülden inşallah Allah taz zamanda güzel haberini duyurmanı nasip etsin

Patavatsız bi kız daha hamile olduğumu duyunca sevinçten ağlamıştı çok canım sıkıldı dün ama boşverdim ya stressiz bi hamilelik geçirmek istiyorum yani öyle olmasam dayak yemişti

İçini Farah tut Allah'ın izniyle bişey olmayacak ben kızıma hamile iken çok riskli geçmişti bol bol dinlen bacaklarının altına yastık koyup uzan hiç yorma kendini

Patavatsız bi kız daha hamile olduğumu duyunca sevinçten ağlamıştı çok canım sıkıldı dün ama boşverdim ya stressiz bi hamilelik geçirmek istiyorum yani öyle olmasam dayak yemişti
Bende bebeğimin düştüğünü gördüm rüyamda canım. Hatta cok korkmuştum yoksa gerçekten düşecek mi diye. Hocaya bile gitmiştim çok şükür bisey olmadı ama bilinç altımda bebeğim düşecek korkusu vardı o korku ile uyuyp uyanıyordm.
Demem o ki kuzeniniz bana hic samimi gelmedi. Acaba bilinc altında bunu istemiş olabilir mi? Onun çocuğu olmuyor mu yada kıskanç biri mi acaba?
Sana tavsiyem kendini ve bebeğini nazarlardan uzak et mümkün mertebe gözden uzak tut herkese söyleme güzel haberlerini bebeğin sağlıklı olduğunu vs...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…