2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar cumartesı 13 haftalık olucam hala bulantılar tam gaz devam 12. Haftadan sonra gecer dedım ama yok bıtmek bılmıyor hala bulantısı devam eden varmı yada bulantısı olupta gecen
Ben 13+3 üm ve aşırı mide bulantılarım vardı. 10 gün önce aniden kesildi. Ara ara vuruyor ama eskisi gibi değil.

Canım çok gecmis olsun Allah bir daha tekrarını yaşatmasın sana

Ingilteredeyim. Ilk 2 gebeligimde scana gittigimde bebeklerimin kalbinin 3 hafta civari once durdugunu ogrenmistim. O yuzden tedirginligim cok. Ozeller de Bulundugum yere cok uzak. Zaten bolge disina cikmak yasak coronadan dolayi. Dunyanin her yerine kadinlar dusuk yapabiliyor bu normal bir surec diye dusunuyorlar. Doganin dengesine mudahale etmiyorlar pek. Ogullarimin 2sinde de kanamam oldu 6-8 hafta arasi o zaman scanla baktilar sadece böyle kanamalar olabilir deyip eve gonderdiler. Ne dusuk onleyici ne birsey. Cok kaderci bir yaklasimlari var yani

Canım cok gecmis olsun. Allah sana bagislasin bebisini ve bidaha yasatmasin

14.haftadayım. O testi de araştırayım bi. Teşekkür ederim

14.haftadayım. O testi de araştırayım bi. Teşekkür ederim
Rica ederim. Benim drum nifty testi tavsiye etmemisti yanlis pozitif ciktigi cok oluyor demisti bilginiz olsun ve su ana kdr okumus oldugum forumlardan anladigim en önemli sey ense kalinligi ense kalinligi normalse endise etmeyin ama gene de testi yaptırmakta fayda var guzel haberler alalim insallah

Ense kalınlığı burun kemiği normal çok şükür. Ikili test de yüksek riskli çıkmadı. Ama yaş 34 olunca için rahat etmedi. Yaptırayım diye araştırıyorum. Hepimiz güzel haberler alırız inşallah Sizin de guzel haberlerinizi bekliyorum

Anladim tesekkurler. Umarim bebis de sen de iyisindir.

Çok geçmiş olsun. Çok şükür bebegin iyi. Bir daha tekrarlamaz inşallah, sağlıkla kavuşursun bebeğine.

Umutumut82 kuzum çok geçmiş olsun, ikinizin de iyi olmasına çok sevindim. Hiçbir şey olmayacak ve her şey yoluna girecek buna emin ol. Rabbim şifa versin inşallah

Yok yapilmadi canim. Simdilik takip ediyorlar. Birazda oglum bunaltti yanliziz hastanede 6 yasinda hic durmuyor
hastaneye yatış yapılırken covid testi istenşyor diye biliyorum gerekirse talep edin yapsınlar.
kıyamam bebeginşze kimse yoksa eşiniz alıp eve gitse ilaçlardan uyuyup dinlenirsiniz belki .
cok gecmiş olsun kanama da yatıp dinlenicez bşrde progestron igne baska care yok.
kan uyuşmazlıgınız varsa igne yaparlar belki.
benim 6 +5 gibi kanama olunca uyuşmazlık ignesi yaptılar.

Kan uyusmazligimiz yok canim anlamadim bende. Baya azalmisti. Doktor kan sulandiricini vur dedi. Simdi yine kanama cogaldi bende anlamadim. Esimle evde durmaz diye yanimda kaldi . Baska bakacak kimsemiz yok malesef. Pasta börek yemeğe gelenimiz çokta böyle durumlarda kimsesiz kaliyorum.

Evet bencede ilişki idrar yolu enfeksiyonunu artırabilir ben ilk zamanlar üst üste 2 kez sistit olmustum hatta o kadar kötüydü ki dayanilacak gibi değil o zaman enfeksiyon iç taraftaydi tabi şimdi dıştan olunca biraz daha hafif oluyor sanırım ama ara ara kaşıntı koku vs olabiliyor en iyisi ilacı kullanmak. Yarın da ikili testim var inşallah iyi sonuçlar alırım her muayene, test bir sınav gibi resmen. inşallah sonunu getirebiliriz

merhaba arkadaşlar benim sabahtan beri özel bölgeme iğne batması gibi agŕilar giriyor.bir sağ tarafa bir sol tarafa baya panikledim. normal mi acaba.

hayatta en sevdigim sey iyi gün dostlarını hayatımdan çıkarmak oldu:)
Allah yardımcınız olsun bol bol dua edelim.

Kızlar merhaba, biraz acele mi ettim bilmiyorum ama indirim var diye e-bebekten park yatak aldım. Yalnız bu park yataklara destek, nevresim olayları nasıl oluyor bilen var mı? İç yatak ölçüsü 65*95, yatağın açık ölçüleri 106*70*80 diyor. Özellikle iç yatak küçük ona göre mi alınıyor nevresim açık ölçülere vs göre mi? Küçük beşik ya da klasik bebek karyolası yerine tercih ettim ama hata mı ettim diye düşünüyorum bu park yatağa nevresim olaylarını bilen varsa cok yardimci olmuş olur :)

Prezervatif kullansak bile mi artırır bilmiyorum Çok şükür o kötü günler geçmiş şimdi dışarıya doğruysa rahatsındır İkili test için de içini ferah tut sonuçların güzel çıkacak inşallah baya bakmıştı benim doktorum uzun uzun izledim bebeğimi Sen de uzun uzun izleyeceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…