2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Nifty, nipt, serenity vs isimler değişiyor ama hepsi fetal DNA testi sanirim gittigi ülkeye göre adi farklılasiyor. Sizin firmanın ismi nedir?

Çok geçmis olsun, bak bebişin sağlığı yerindeymis çok şükür hiç üzülme atlatırsın bunu da Allahın izniyle

Cok cok gecmıs olsun rabbım bıdaha yasatmasın cok korkuyor insan o kanı görünce hakkımızda herseyın hayırlısı

Bulundugum ulkede kurallar boyle canim. 12 ve 20. Hafta da ultrason hakki var sadece riskli durumlar haricinde.
Cok sacma gercekden ilk baslarda dıs gebelık olabılır bos gebelık olabılır yanı buda cok rısklı bır durum sasırdım acıkcası? Hangı ulkede yasıyorsunuz? Ben burdda az bakıyorlar dıyordum ama basta kac kez bakıldı kalp atısı kese falan sımdı gec gıdıcem 20. Haftada.

Aynı düşüncedeymişiz Sabretmesi bile güzel

Burası da öyle happy mom da ben çok ilginç gördüklerimi anlatıyorum eşime Kadının biri daha doktor kontrolüne gitmemiş eşi de çocuğu olmuyor kaynanam büyü mü yaptı diye konu açıyor Hayatımıza biraz renk getiriyor şu korona günlerinde

Güzelce tedavini ol inşallah evde olmaktan daha iyi olmuş canım iyice takip edilirsin dinlenirsin Moralini yüksek tut ama hayatta bazen sınanıyoruz senin için de böyle bi dönem belli ki olumsuz düşünme . Bence senin kızın çok güçlü bir kız güzelce tutunacak hayata

Cnm yaaa cok cok gecmis olsunn

Çok sevindim senin için bebek iyi olsun da. Ateş neden yükseliyor acaba ?

Cok gecmis olsun bende 6 haftalikken basladi kanama 15 gun lekelenmem oldu o korkuyu anliyorum ama simdi gayet iyiyim peki sizin agriniz sanciniz varmiydı öncesinde

Merhaba. Umarım iyi çıkar sonuclariniz.Testi nerede yatıracaksınız? Ben ikili test yaptırdım. Doktor sonuclar iyi dedi ama yine de yaştan dolayı fetal dna da yaptırsam mi acaba diye düşünüyorum.
Merhaba. Ben bugun testi verdim ama maalesef o an ki panikle dra gidecegi laboratuvarin adını sormayi unutmusum eger haftaniz ileri degilse 2 hafta icinde sonuç icin laboratuvar benimle iletisime gececek o zmn size bilgisini verebilirim. Bir de ilk gebeligimde prenatest yaptirmistim kadin dogumcu kuzenim tavsiye etmisti. yeri kosuyolunda o testi de arama motorundan bakip inceleyebilirsiniz

Cok gecmis olsun bende 6 haftalikken basladi kanama 15 gun lekelenmem oldu o korkuyu anliyorum ama simdi gayet iyiyim peki sizin agriniz sanciniz varmiydı öncesinde

Benim 3 gündür kasığa vuran kramp sanci karincalanma uyusma gibi ara ara ağrim vardi. Doktora bugün gittim hicbirsey yok dedi. Hatta ben yürüdukce cogaliyor dedim tam tersine günde 1 saat yürü ara ara dedi. Eve geldim üstüm basim kan üstümü çikardim kan boşaldi.

Cnm corona testi yapildi mi peki? Atesin bir sebebi olmali cunku

Rabbim hakkınızda hayırlısını ve bebeğinizi sağlıkla doğurmaya nasip etsin. İnşaallah güzel sonuçlar alacaksınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…